حاتمی: مگر جباری بیشتر از من دوید که بیشتر بگیرد؟/ مجتبی حالا برای مسئولان استقلال “آقا بده” شده است

آذر ۱۳۹۸

ورزش > لیگ برتر – فرزاد حاتمی پس از جدایی از استقلال هنوز در مورد فصل آینده تصمیمی نگرفته و این در حالی است که او در مصاحبه‌های یک هفته اخیرش ادعا کرده که از یک تیم هلندی پیشنهاد دارد.

به گزارش ممتاز؛ فرزاد حاتمی در صورتی که لژیونر نشود با یکی از تیم‌های لیگ برتری قرارداد امضا خواهد کرد. او در مورد وضعیتش به خبرآنلاین می‌گوید: «فکر می‌کنم تا آخر این هفته هم تیم تازهم را انتخاب کنم و یک پیشنهاد هم از هلند دارم که نمی‌دانم شرایط چگونه خواهد شد. این پیشنهاد فوق‌العاده جدی است. یکی از منیجرهای اروپایی با یکی از منیجرهای ایرانی در ارتباط است و باشگاه مورد نظر هم مهاجم نوک می‌خواهد. من هم توسط منیجر ایرانی به این باشگاه معرفی شده‌ام و حالا باید دید شرایط چگونه خواهد شد. اگر لژیونر نشدم به زودی با یک تیم لیگ برتری قرارداد می‌بنددم.»

او که با مسئولان نفت به توافق نرسید در مورد مذاکره با فولاد ادامه می دهد: «حالا بحث فولاد جدی‌تر است و من قبل از رفتن به کره جنوبی با آقای فرکی صحبت کردم. حالا باید ببینم شرایط چطور پیش خواهد رفت. هر چند که من دوست داشتم در تهران بازی کنم.»

در ادامه از حاتمی در مورد جدایی مجتبی جباری همبازی سابقش و حضور او در سپاهان سوال می کنیم که می گوید: «جباری بازیکن قابلی است که در سال‌های اخیر خصوصا در فصل قبل بسیار به استقلال کمک کرد. مجتبی همیشه رک حرف‌هایش را می‌زند و گویا این موضوع به دل استقلالی‌ها خوش نیامده است. در ضمن باید بگویم سبب جدایی بعضی از بازیکنان استقلال به هیچ عنوان فنی نبود و هواداران استقلال می‌توانند بهترین قاضی باشند.»

جباری همچنان از مدیریت فتح‌الله‌زاده انتقاد می‌کند و گفته که منظورش از مسخره بودن شرایط استقلال، فقط مدیریت این باشگاه بوده است. گویا حاتمی هم از مدیریت استقلال دل خوشی ندارد و در این خصوص تاکید می کند: «مسوولان استقلال گفته‌اند که جباری ۹۰ درصد از مبلغ قراردادش را گرفته است و حالا می‌خواهم از مدیران استقلال بپرسم که آیا این عدالت است؟ چرا جباری باید ۹۰ درصد پول بگیرد ولی من ۲۰ درصد پول بگیرم؟ مگر جباری بیشتر از من در استقلال دوید که بیشتر از من پول بگیرد و این چه نوع مدیریت کردن است. مجتبی در ایران  از لحاظ فنی جزو بهترین‌ها است و زورش رسید و پولش را گرفت. این پول نوش جان او باشد و حرفی در این مورد ندارم ولی این چه مدیریتی است که باشگاه استقلال دارد. حالا که جباری بسیار چیزها را گفته است، برای آقایان آقا بد شده است.»

۲۵۲ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ