حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند

محسن حاجی میرزایی - وزیر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر این که آرمان‌های انقلاب همچنان زنده است و مردم نیز به آنها وفادار هستند، خاطر نشان کرد: حضور مردم در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به معنای پیوند مردم با آرمان‌های انقلاب و رهبری است.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی مردم تهران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تاکید بر اینکه حضور مردم به معنای پیوند آنها با آرمان‌های انقلاب و رهبری است، اظهار کرد: در همه انقلاب‌هایی که طی یک قرن اخیر اتفاق افتاده، انقلاب اسلامی ایران انقلابی برجسته است که با وجود گذشت بیش از ۴ دهه آرمان‌هایش، همچنان زنده است و مردم به این آرمان‌ها وفادار هستند و حضورشان در مراسم راهپیمایی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز این موضوع را تائید می‌کند.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات موجب شکوه و اقتدار ملت ایران و رمز وحدت مردم ایران است. حضور باشکوه مردم در انتخابات تضمین کننده اقتدار جمهوری اسلامی است و مردم باید با همه وجود خود در انتخابات شرکت و از منافع ملی کشور حفاظت کنند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *