حادثه رانندگی برای وزیر راه و شهر سازی

خودرو حامل وزیر راه و شهرسازی صبح امروز بعد از بازدید آقای نیکزاد از طرح مسکن مهر در شهرستان فیروزکوه و در مسیر حرکت به سمت دماوند ، دچار حادثه شد.

به گزارش سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از ، روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی خودرو حامل وزیر راه وشهر سازی با ترکیدگی لاستیک جلو مواجه شد و با گاردیل کنار جاده برخورد کرد که خوشبختانه هیچ گونه آسیبی به وزیر و همراهان وارد نشد. علت ترکیدگی لاستیک خودروی لندکروز حامل وزیر ، فرسودگی لاستیک آن بوده است.
آقای نیکزاد صبح امروز همراه معاونان پس از بازدید از طرح مسکن فیروزکوه عازم شهرستان دماوند برای بازدید از طرح های این شهرستان بود که این حادثه در ساعت ۹ و پنج دقیقه و در محدوده گردنه ” اسب چرانی ” روی داد.وزیر راه و شهرسازی و دیگر سرنشینان پس از واژگونی خوردو با توجه به عملکرد سیستم ایربک‌ به سلامت از خودرو خارج شدند اما برای انجام معاینات پزشکی رئیس بنیاد مسکن به بیمارستان سوم شعبان دماوند و دیگر سرنشینان به یکی از بیمارستا‌های تهران با دیگر خودرو‌های وزارت راه وشهرسازی منتقل شدند که پس از انجام معاینات پزشکی و اطمینان از سلامتی کامل، افراد مرخص شدند.
این حادثه ساعت ۹:۰۵ صبح روز پنج شنبه دوازدهم مرداد ماه روی داد.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ