حاشیه نگاری خبرنگار ایسنا پیش ازدیدار آلومینیوم و استقلال/ از بازار سیاه تا بلیت‌های تقلبی

۶ م دیماه ،

gilan (11 of 14).jpg

در حالی که بلیت فروشی دیدار دو تیم آلومینیوم المهدی و استقلال تهران از دیروز در چهار محل اداره کل ورزش و جوانان، ورزشگاه تختی، ورزشگاه خلیج فارس و باشگاه آلومینیوم المهدی آغاز شده بود، صبح امروز نیز بلیت فروشی در مقابل ورزشگاه خلیج فارس ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس، طبق اعلام مسوولان هیئت فوتبال استان هرمزگان روز قبل ۱۲ هزار قطعه بلیت به فروش رفته و صبح امروز ۶ هزار قطعه دیگر به فروش خواهد رفت که در حال حاضر در مقابل درب ورزشگاه صف طویلی برای خرید بلیت تشکیل شده است.

همچنین درب ورزشگاه از ساعت ۸ صبح باز شد و هواداران وارد ورزشگاه می شوند، این درحالی است که دیشب تعداد ۱۰۰ هوادار که از شهرستان های اطراف بندرعباس مقابل درب ورزشگاه حاضر شده بودند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با گلایه از خریدن بلیت ۳ هزار تومانی به قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان، از عدم برخورد با بازار سیاه انتقاد می کردند.

به گزارش ایسنا، بعضی تماشاگران که روز قبل بلیت به رنگ آبی تهیه کرده اند برای ورود به ورزشگاه با ممانعت مأموران نیروی انتظامی مواجه شده اند، زیرا رنگ بلیت این دیدار با سایر دیدارها تفاوت دارد و به رنگ طوسی بوده و همین امر سبب اعتراض بسیاری از هوادارانی شده که به نوعی سرشان کلاه رفته است!

دیدار دو تیم آلومینیوم المهدی و استقلال تهران که قرار است از ساعت ۱۵ برگزار شود با توجه به درخواست شبکه سوم سیما در ساعت ۱۵:۱۵ آغاز می گردد.

به گزارش ایسنا، در جلسه هماهنگی که دیشب با حضور حکمت شعار (نماینده فدراسیون) و سرپرستان دو تیم برگزار شد، قرار بر حرکت تیم ها رأس ساعت ۱۳ از درب هتل و حرکت به سمت ورزشگاه شد. لباس تیم استقلال تهران در این دیدار آبی و تیم آلومینیوم هرمزگان زرد است.

همچنین عصر روز قبل تیم استقلال که قرار بود از ساعت ۱۷ به تمرین در ورزشگاه تختی بپردازد به سبب ازدحام هواداران مقابل درب ورزشگاه در ساعت ۱۸ تمرین خود را آغاز کرد. این درحالی بود که تمام ۲۵۰۰ سکوی ورزشگاه تختی مملو از تماشاگر بود که به دو جبهه هوادار استقلال و مخالفین این تیم تبدیل شده بود.

اما این پایان کار نبود و شب قبل در داخل هتل هرمز نیز هواداران برای گرفتن عکس یادگاری حضور یافته بودند اما با برخورد نامناسب بعضی از بازیکنان استقلال مواجه شدند.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *