حرکت مثبت بعضی از وزرا و نزدیکان روحانی

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

وزیر دادگستری گفت: بنده لیست اموال خود را ارائه داده‌ام و شنیدم که بسیاری از وزرا و معاونان رئیس جمهور لیست اموال خود را ارائه کردند.

حجت الاسلام‌ والمسلمین مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری در خصوص اعلام اموال مسئولان اظهار داشت: پیگیری ارائه لیست اموال مسئولان دولت قبلی نیز به‌عهده وزارت دادگستری نیست، چرا که وظیفه رئیس قوه قضائیه است و این امر انجام شده است و در حال حاضر برای تمام وزرای فعلی، رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور دفترچه فرستاده شده تا لیست اموال کامل ضبط و به رئیس قوه قضائیه فرستاده شود.

وی ادامه داد: این موضوع مربوط به قوه قضاییه است، بنابراین این دستگاه باید در این زمینه توضیح دهد ولی باید بگویم که بنده لیست اموال خود را ارائه داده‌ام و شنیده‌‌ام که بسیاری از وزراء و معاونان رئیس جمهور لیست اموال خود را ارائه کرده‌اند.

وی در خصوص ۱۰ یقه‌سفید در کشور، افزود: رئیس سازمان بازرسی دربارهٔ وجود ۱۰ یقه سفید در کشور مطالبی گفته بود و همچنین مطرح شده بود که در پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی یقه‌سفیدها وجود داشتند که تعدادی از آنها محاکمه، تعدادی به زندان و تعدادی نیز اموالشان گرفته شده است که معاونان وزیر نیز در آن پرونده بودند.

وزیر دادگستری گفت: بنده به درخواست نمایندگان برای در خصوص “یقه سفید‌ها” در کمیسیون قضایی مجلس حاضر شدم و اطلاعاتی در این زمینه به آنها منتقل کردم.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ