حسن روحانی:بازگشایی سفارت امریکا در ایران”ناممکن”نیست

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز:

“حسن روحانی” رییس جمهوری ایران که برای شرکت در نشست اقتصادی “داووس” به سوئیس سفر کرده است،با شبکه تلویزیونی دولتی این کشور (آر.تی.اس) مصاحبه کرد.

هیچ کسی جز ملت سوریه نمی تواند در مورد سرنوشت این کشور قضاوت و تصمیم گیری کند. این برعهده مردم سوریه است که در مورد آینده کشورشان تصمیمی اتخاذ کنند نه “جان کری” وزیر امور خارجه امریکا.

 “حسن روحانی” رییس جمهوری ایران که برای شرکت در نشست اقتصادی “داووس به سوئیس سفر کرده است،با شبکه تلویزیونی دولتی این کشور (آر.تی.اس) مصاحبه کرد.

به گزارش “تدبیر” به نقل از “آر. تی. اس” رییس جمهوری اسلامی ایران در حالی برای شرکت در چهل و چهارمین دور نشست اقتصادی “داووس” به سوئیس سفر کرده است که در ژنو کنفرانس صلح سوریه بدون حضور نماینده از کشور ایران برگزار شد. “روحانی” در این مصاحبه تلویزیونی در مورد احتمال گسترش روابط تهران – واشنگتن و بحران سوریه صحبت کرده است.

رییس جمهوری ایران در مصاحبه با شبکه تلویزیونی دولتی سوئیس در مورد بحران سوریه اظهارنظر کرده و گفته است “هیچ کسی جز ملت سوریه نمی تواند در مورد سرنوشت این کشور قضاوت و تصمیم گیری کند. این برعهده مردم سوریه است که در مورد آینده کشورشان تصمیمی اتخاذ کنند نه “جان کری” وزیر امور خارجه امریکا.

رییس جمهوری ایران در مورد روابط تهران – واشنگتن نیز اظهارنظر کرده و از امکان گسترش روابط تهران واشنگتن سخن گفته است. “روحانی” با اشاره به امکان گشایش سفارتخانه امریکا در تهران گفته است “پیام هایی از سوی دولت امریکا برای بازگشایی سفارت خانه در تهران به ما رسیده است. این امر ناممکن نیست.”
منبع – تدبیر


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمد گفت:

    به نظر من رابطه با امریکا در چارچوب قانون و تا جایی که به ملت ایران توهین و اجحاف نشود و به سود مملکت باشد اشکال ندارد ماشالا مسولیین از هوش و ذکاوت بالایی بر خوردارند و نمیگذارند هیچ حقی از ملت ضایع شود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ