حسینی: پرسپولیسی‌ها حق را دربارهٔ مهدوی‌کیا ادا کنند

۲۷فروردین۱۳،

سید جلال حسینی می‌گوید برائ پرسپولیس و سپاهان فرقی نمی‌کرد که بازی فینال در کجا برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم دربارهٔ برگزاری فینال جام حذفغی در تهران اظهار کرد: تا پیش از این مرحله بیشتر بازی‌های خود را در جام حذفی در زمین حریفان برگزار کردیم و این بار طبق قرعه‌کشی میزبان شدیم.البته نه برائ ما و نه برائ سپاهان فرقی نمی‌کند که بازی کجا برگزار شود هر دو تیم بازی سخت و سنگینی در پیش دارند اما امیدوارم که ما بازی را ببریم و قهرمان شویم.

وی دربارهٔ این موضوع که مهدوی کیا هم می‌تواند در ورزشگاه آزادی از فوتبال خداحافظی کند گفت: من فکر می کنم خود آقا مهدی هم دوست داشت که بازی آخرش در تهران باشد. امیدوارم تماشاگران حق مطلب را ادا کنند و با پیروزی بر سپاهان بتوانیم خداحافظی خوبی برائ مهدوی کیا رقم بزنیم.

حسینی دربارهٔ فاصله بسیار دیدار بعدی پرسپولیس گفت: صددرصد با این برنامه‌ریزی اذیت می‌شویم. اگر چند بازی پشت سر هم برگزار شود یک تیم خسته می‌شود اما اگر چند روز بازی نباشد، یک تیم ممکن است افت کند. امیدوارم در این مدت بتوانیم آمادگی خود را حفظ کنیم.

مدافع پرسپولیس در پایان دربارهٔ آمادگی خود گفت: متاسفانه در بازی با ذوب آهن دچار مصدومیت شدم. امشب ام‌آرآی می‌گیرم تا وضعیتم مشخص شود و هرچه دکتر تیم گفت بر اساس همان عمل می‌کنم.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *