“حشره” میتسوبیشی برای سال ۲۰۲۵ +عکس

۱۴م آذر ،

در سال ۲۰۲۵ قرار است یکسری مسابقات خودرو بین شرکت‌های بزرگ خودروسازی انجام شود که در آن خودروها باید از شرایط سخت بیابان و برف و …عبور کنند. در ضمن این مسابقات قرار است به دور دنیا انجام شود.

ممتازنیوز: بسیاری از شرکت‌های خودروسازی بزرگ در حال کار بر روی پروژه های اصلی خود برای شرکت در “مسابقه بزرگ” سال ۲۰۲۵ می باشند و طرح‌های را نیز برای آن ارائه داده‌اند.

میتسوبیشی یکی از این شرکت ها است که از خودروی سال ۲۰۲۵ خود رونمایی کرده است و آن را مدل “MMR525” می‌نامد. این در حالی است که بسیاری از آن با نام “حشره میتسوبیشی” یاد می کنند.

ظاهر بدنه این خودرو بسیار عجیب است چرا که هم به یک سوسک کوچک و هم به یک فضاپیما شباهت دارد و همچنین چرخ های آن نیز بسیار عجیب می باشند ولی قدرت مانور آن را بالا می برند.

چرخ های این خودرو یکی از نقطه های اوج طراحی آن است چرا که هر چرخ از ۸ تکه متفاوت که هر کدام با موتورهای جداگانه کنترل می شوند ساخته شده است و این سبب می گردد این خودرو یک مدل ۴×۸ باشد.

چرخ های این خودرو به گونه ای است که به راننده کمک می کند تا به هر سمتی که خواست بپیچد در حالی که همچنان در حال مستقیم حرکت کردن است. این سبب می گردد تا سرعت خودرو در هنگام دور زدن تا حد بسیاری کاسته نشود.

بدنه این خودرو به گونه ای طراحی شده است تا بتواند نهایت نیروی باد را دفع کند و با حالت آیرودینامیکی خاصش بیشتری سرعت را به خود بگیرد. البته هنوز در مورد موتور این خودرو اطلاعاتی در دسترس نیست.

باشگاه خبرنگاران


.
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ