حضور فناپ در سومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

شرکت فناپ با حضور فعال در سومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت تازهترین دستاوردهای خود در حوزه‌ی نظام های پرداخت و مدیریت پرداخت خرد را عرضه کرد.
 
به گزارش دفتر برندینگ، شرکت فناپ در این همایش که با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از مدیران ارشد و فعالان عرصه بانکی برگزار شد، به عنوان اسپانسر الماس حضور یافت و نقشی پررنگ به عنوان یک شرکت هولدینگی بخش خصوصی در این همایش داشت.
 
بر اساس این گزارش، شرکت فناپ علاوه بر حمایت مالی از همایش، با شرکت در نمایشگاه جانبی و برپایی یک غرفه اقدام به معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه نظام های پرداخت و مدیریت پرداخت خرد کرد.
شایان ذکر است این نمایشگاه به صورت گروهی و با حضور شرکت های زیرمجموعه فناپ مانند شرکت داتیس آریان قشم (داتین)، توسعه فناوری های هوشمند اتیک پارس (اتیک)، بخش خدمات ارزش افزوده تلفن همراه (VAS) و بخش پرداخت الکترونیک برگزار شد. همچنین در این نمایشگاه کارشناسان مرتبط این شرکت ها با حضور فعال اقدام به معرفی محصولات و خدمات ارائه شده و پاسخگویی به سولات بازدیدکنندگان نمودند.
 
غرفه شرکت فناپ در روز اول همایش مورد بازدید دکتر سیف رییس کل بانک مرکزی و دکتر نیلی رییس پژوهشکده پولی و بانکی قرار گرفت. همچنین لازم به ذکر است که دکترخزایی عضو هیئت مدیره بانک پاسارگاد و هیئت مدیره شرکت فناپ، دکتر گلی مدیر پروژه سامانه کارت هوشمند سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد و آقای پوررنجبر مدیر فناوری اطلاعات بانک رسالت در روز دوم همایش از غرفه دیدن کردند.
 
در روز دوم همایش، مراسم رونمایی از سامانه مدیریت پرداخت خرد (پی وند) با حضور اعضا هیئت مدیره شرکت فناپ و شرکت اتیک، همچنین سخنرانی دکترحسین تهرانی عضو هیئت مدیره شرکت اتیک با عنوان تحولات کسب و کار در سامانه های پرداخت خرد و کارگاه امنیت در پرداخت همراه با سخنرانی عاطفه موفقی مدیر پروژه راهکارهای پرداخت نوین و احسان محمدی مدیر بهره برداری خدمات ارزش افزوده شرکت فناپ برگزار شد.  
 
 
 

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ