حضور نیکول کیدمن در درام ˝پیش از اینکه به خواب بروم˝ قطعی شد

سهشنبه ۱۶آبان به نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نقش‌آفرینی ˝نیکول کیدمن˝، بازیگر استرالیایی‌الاصل و شناخته شده هالیوود در تازهترین پروژه سینمایی ˝رولند جافی˝ با عنوان ˝پیش از اینکه به خواب بروم˝ قطعی شد.

به گزارش تفسیری سرویس بین‌الملل هنرآنلاین، پیش از این حضور “مارک استرانگ” به عنوان یکی دیگر از بازیگران اصلی این درام دلهره‌آور و روانکاوانه قطعی شده بود.

بنابر این گزارش تفسیری، فیلمنامه این درام را “رولند جافی” بر اساس رمان موفق و پرفروشی به همین نام به قلم “استیو واتسون” به رشته تحریر درآورده است.

به نوشته لس‌آنجلس‌تایمز، داستان درام “پیش از اینکه به خواب بروم” درباره زنی با نام “کریستین لوکاس” با بازی “نیکول کیدمن” است که تازه ازدواج نموده و در محله‌های فقیرنشین لندن زندگی آرام و شادی دارد اما پس از یک تصادف مرگبار با خودرو یک دکتر با بازی “مارک استرانگ” دچار فراموشی می‌شود و بدین ترتیب زندگی‌اش وارد مرحله تازهی می‌شود.

“کریستین لوکاس” که به سفارش دکتر و برای بهبودی، خاطرات روزانه‌اش را ضبط می‌کند در فرآیند ضبط صدای خود به نکات تازهی از زندگی حال و گذشته‌اش می‌رسد و با نتیجه تازه‌ای روبرو می‌شود که پیش از آن حتی تصورش را هم نمی‌کرده است.

گفتنی است، فیلمبرداری این پروژه سینمایی که “ریدلی اسکات”، فیلمساز مشهور هالیوودی یکی از تهیه‌کنندگان آن است، از اوایل سال ۲۰۱۳ میلادی در شهر لندن آغاز و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اواخر سال آینده در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود.


آخرین خبرها
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *