حضور Nintendo در جشنواره فیلم Sundance 2013

۲۹م دیماه ،

هفدهم ژانویه Nintendo مسابقه فیلم های کوتاه Wii U را در این جشنواره با نمایش سه فیلم کوتاه با محوریت Wii U میزبانی خواهد کرد…

به نظر میرسد کسی باید به نینتندو یادآوری کند کە جشنواره فیلم Sundance مربوط به فیلم میشود نه بازیهای ویدئویی! Nintendo ،این ناشر ژاپنی معروف و پرآوازه در جشنواره فیلم ساندنس حضور خواهد داشت و برنامه ریزی مفصلی نیز برائش دارد.

هفدهم ژانویه Nintendo  مسابقه فیلم های کوتاه Wii U را در این جشنواره با نمایش  سه فیلم کوتاه با محوریت Wii U میزبانی خواهد کرد.

برای کسانی کە نمیدانند نینتندو چه ابتکار تازهی به خرج داده میگوییم: چند وقت پیش تعدادی از فیلمسازانی کە برائ YouTube فیلم میساختند،از نینتندو درخواست ساخت فیلمهایی با محوریت قابلیتهای منحصربفرد گیم پلی Wii U داشتند.۱۲ فیلمساز انتخاب شدند و در مسابقه ۴۸ ساعته‏ی نینتندو از ۱۱ تا ۱۳ ژانویه شرکت کردند و این فیلمسازان آغاز به ساخت فیلمهایی با موضوع هیجان انگیز بودن بازی کردن Wii U ساختند.این فیلم های برائ اولین بار در nintendo Party روز چهارشنبه نمایش خواهند داده شد و حتما پس از آن در فضای مجازی منتشر میشود.

۱۸ ام ژانویه،نینتندو درب سالن خود را به روی بازدیدکنندگان باز میکند و اولین برنامه اش نمایش سه فیلم کوتاه از فیلمسازان انتخابی است و پس از آن بازدیدکنندگان میتوانند بازیهای انتشار یافته ی نینتندو از قبیل :New Super Mario Bros. U, Nintendo Land, ZombiU, Sing Party, Rayman Legends و  Wii Fit U را در بین نمایش فیلم ها در جشنواره بازی کنند.


سایت خبرنو|خبر نو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ