حماس توقف تجاوزات صهیونیست‌ها به اماکن مقدس را خواستار شد

۲۳م آذر ،

4-247.jpg

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد که تجاوز گروه‌های یهودی به اماکن عبادتی اسلامی و مسیحی در شهر قدس اشغالی، جنایتی صهیونیستی و پایمال نمودن آشکار آموزه‌های ادیان آسمانی به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنبش حماس در بیانیه‌ای در واکنش به حمله شهرک نشینان صهیونیست به کلیسای “المصلبه” وابسته به مسیحیان ارتودکس در شهر قدس اشغالی و نوشتن شعارهایی اهانت آمیز به حضرت مسیح (ع) تصریح کرد: ما در جنبش حماس به شدت تجاوزات آشکار شهرک نشینان صهیونیست به این کلیسا را محکوم کرده و این اقدام را جنایتی دیگر در چارچوب جنایت‌های صهیونیست‌ها علیه مقدسات اسلامی و مسیحی شهر قدس می‌دانیم.

این جنبش تشریح کرد که سیاست‌های و سلوک دشمن صهیونیستی در مبارزه با ادیان آسمانی و سلب آزادی عبادت که تمامی ادیان و مکاتب و قوانین بین‌المللی بر آن تاکید دارند، نمی‌تواند هویت فلسطین را حذف کرده و آثار و نشانه‌های اسلامی و مسیحی شهر قدس را محو کند.

حماس مسوولیت تمامی عواقب و پیامدهای چنین جنایت‌هایی را متوجه رژیم صهیونیستی دانسته و از سازمان‌های مدافع حقوق بشر و انسان دوست و تمامی آزادگان جهان خواست پرده از سیاست‌های جنایتکارانه دشمن صهیونیستی برداشته و آن را تحت فشار قرار دهند تا به تجاوزات خود علیه اماکن عبادتی مسیحی و اسلامی در شهر قدس اشغالی پایان دهد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ