حمایت استراماچونی از جوانان تیمش پس از باخت سنگین برابر رابین‌کازان

۰۳م آذر ،

آندره استراماچونی، سرمربی اینتر پس از باخت سه بر صفر برابر رابین کازان از تصمیمش برائ بازی دادن به بازیکنان جوان حمایت کرد و گفت: بازیکنان جوان تیم انتظارات مرا برآورده کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، استراماچونی قبل از بازی گفته بود کە به سبب قطعی شدن صعود اینتر به مرحله بعد لیگ اروپا در بازی برابر رابین کازان از بازیکنان جوان تیمش استفاده خواهد کرد و چند تغییر اصلی در تیم خود خواهد داشت.

اگر چه بازیکنان جوان اینتر در بازی دیشب برابر رابین کازان بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، اما در نهایت نتوانستند در هوای سرد روسیه کاری را از پیش ببرند و در نهایت با سه گل مغلوب شدند.

آندره استراماچونی پس از بازی در نشست خبری خود گفت: اکنون از نتیجه‌ به دست آمده ناراحتم. ما ۷۰ دقیقه توپ و میدان را در اختیار داشتیم، اما در برابر تیمی کە فیزیکی بازی می‌کند این تنها برائ پیروزی کافی نیست. ما در ابتدا و انتهای مسابقه گل‌های بدی خوردیم، اما از نمایش جوانان تیمم و تلاشی کە آنها به خرج دادند، رضایت دارم. آنها ثابت کردند آکادمی ما، آکادمی قوی است و این نوید خوبی برائ فوتبال ایتالیا خواهد بود.

استراماچونی در پایان با تمجید از بازیکنان جوان تیمش نظیر آندره رومانو، مارکو بناسی و عیسیک دونکور گفت: ما از این کە به این بازیکنان میدان می‌دهیم خوشحالیم. آنها در آینده ستون تیم اینتر را تشکیل خواهند داد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ