حمایت مداحان اهل بیت از محسن رضایی+عکس

۲۲خردادماه،

حمایت مداحان اهل بیت(ع) از کاندیداهای ریاست جمهوری از این رو حائز اهمیت است که بدانیم اعلام حمایت این ذاکران از …..

حمایت مداحان اهل بیت(ع) از کاندیداهای ریاست جمهوری از این رو حائز اهمیت است که  بدانیم اعلام حمایت این ذاکران از نامزدهای ریاست جمهوری به برنده کارزار انتخاباتی منحصر شده است.

 بعد از پیوستن جمع کثیری از مداحان و ذاکران اهل بیت (ع)، من جمله حاج سلیم موذن زاده از کاندیداتوری محسن رضایی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، طی روزهای اخیر حاج محمود کریمی، کربلایی سید علی مومنی و کربلایی اکبر عبادی هم به جمع حامیان دکتر محسن رضایی پیوستند.

بعد از موذن زاده، بهمنی و …، نوبت به محمود کریمی و سایرین رسید.

از حاج محمود کریمی، ذاکر نام آشنای اهل بیت در معرفی نامزد اصلح به روایت پایگاه اینترنتی شخصی وی اینگونه نقل شده که: حاج محمود کریمی به مادر مکرمه اش گفته و به دیگران هم تاکید کرده که نامزد اصلح از دید وی آقا محسن است و وقتی از وی پرسیده‌اند که کدام آقا محسن؟، پاسخ داده که: محسن رضایی؛ مگر چند تا آقا محسن داریم؟ اصلح آقا محسن رضایی است.

هر چند این اظهار نظر صریح به مزاق بعضی پایگاه اینترنتی های حامی سایر کاندیداهای ریاست جمهوری خوش نیامده و حتی با شیطنت، خبر دروغی مبنی بر تکذیب اعلام حمایت این مداح نام آشنا از محسن رضایی نیز منتشر کرده و البته آب در هاون کوبیدند.

گفتنی است که پیشتر، جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت با انتشار یافتن بیانیه ای به صف حامیان رضایی پیوسته بودند که اسامی ایشان به شرح ذیل است:

سلیم موذن زاده، روح الله بهمنی، محسن طاهری، علی مشکینی، نریمان پناهی، ابوالفضل بختیاری، احمد نیک بختیان، مهدی مختاری، عباس طهماسب‌پور، امین مقدم، محمد صمیمی، یزدان ناصری، حسن لطفی، قاسم صرافان و ابراهیم رحیمی

همچنین جمعی از مداحان در شهرستان‌های مختلف نیز اعلام حمایت رسمی خود را از رضایی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده بودند که اسامی ایشان به شرح زیر است:

علی زمانیان (مشهد)، سید رضا تحویل دار (قم)، سید اکبر میری(اصفهان)، مهدی زراعتی (ساری)، مازیار طاولی(کرج)، جاوید قلی زاده(آمل)، سید رضا ناروئی(زاهدان)، ابوالفضل بیناییان(دامغان) و محمد فیروزی(نائین)

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ