پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۲۲م مهر ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: یک نظر
منتشر شده در مجموعه: سياسي
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

حکم تجاوز به عنف، اعدام است

به اشتراک بگذارید

وکیل پایه یک دادگستری گفت: قوه قضائیه با افراد شرور و متجاوزان به امنیت و آسایش مردم به شدت برخورد و برای عبرت گرفتن دیگران در ملاعام حکم اعدام را اجرا می‌کند.

غلامرضا عربگری در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضاییممتازنیوز، با تاکید بر برخورد قاطع قوه قضائیه با عوامل مخل امنیت اجتماعی، اظهارداشت: وجود برخی تاخیرها در برخورد با افراد شرور و متجاوزان به نوامیس، آسایش و امنیت مردم، نباید موجب شود که این افراد شرور احساس کنند که دارای حاشیه امن هستند و قوه قضائیه باید با شدت عمل، دقت و سرعت به این موارد رسیدگی کند.  

این حقوقدان با اشاره به اینکه مردم و افکار عمومی از دستگاه قضایی و نیروی انتظامی و امنیتی توقع برخورد جدی و قاطع دارند ادامه داد: دستگاه قضایی بدون هراس از بحث‌ها و جوسازی‌ ها باید نسبت به اعمال قانون و اجرای قاطعانه احکام قضایی و تامین امنیت و آسایش مردم اقدام کند.

وی افزود: دستگاه قضایی امروز قاطعانه به متجاوزین به نوامیس و امنیت مردم، اخطار می‌کند که در اسرع وقت به جرایم آنان رسیدگی و مجازات قاطع قانونی در مورد آنان به اجرا گذاشته خواهد شد.
 
این حقوقدان در پایان خاطر نشان کرد: اگر مردم نسبت به اعتقادات مذهبی مقید باشند، هرگز در جامعه با چنین جرایمی مواجه نخواهیم شد.

انتهای پیام/پ۳


باشگاه خبرنگاران

نظرات
تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. علی می‌گه:

    حضور این افرادی که میل جنسی شون رو به زشت ترین شکل ارضا می کنن و باعث لرزیدن دل مسلمین وناموس مسلمین میشه باعث نا امنی جامعه و اعدامشون لازمه

نظرتان را در مورد مطلب حکم تجاوز به عنف، اعدام است بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
تبلیغات اینترنتی تبلیغات اینترنتی
طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس