خاتمی: باید در عین پافشاری بر مطالباتمان دولت و ریاست آن را یاری کنیم

۰۱ تیرماه ۱۳،

در پیام به همایش” تقدیر از عارف و حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی”؛

سیدمحمد خاتمی در پیامش به همایش” تقدیر از عارف و حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی” تاکید کرد: باید در عین پافشاری بر مطالباتمان که در مواضع حجت‌الاسلام و المسلمی دکتر حسن روحانی به خوبی بیان شده، دولت و ریاست آن را یاری کنیم.

به گزارش خبرنگار احزابممتازنیوز، محمدرضا تابش در همایش” تقدیر از عارف و حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی” که عصر امروز(دوشنبه) در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، پیام سید محمد خاتمی به این همایش را قرائت کرد.
 
متن این پیام به شرح زیر است:
 
آفرینش روز و شب و پیاپی آمدن آنها که در کلام والای الهی آیتی بزرگ به شمار آمده است، نماد زندگی است که در سیروریت معنا می‌یابد بلکه عین سیروریت است و آنچه ماندنی است روی خدای است و آنچه رو به او دارد و در نتیجه حرکتی دائم به سوی کمال مطلق است تدبیر درست نیز تنظیم برنامه‌ای سنجیده برای هماهنگی با سیروریت و بهبود زندگی انسان که با مدد گرفتن از لطف باریتعالی است.

خدای را سپاسگذاریم که همت بالای این ملت توانست برگ تازه‌ای در کتاب سرنوشت این مرز و بوم رقم بزند و علیرغم تنگناها و محدودیت‌ها و دلخوری‌ها و ناامیدی‌ها بارقه امید را در دلها بارور کند و عزیز بزرگوار جناب حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را در مسند مسئولیت اداره کشور بنشاند و اینک ماییم که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان که از جمله در بیانات، مواضع و برنامه‌های جناب حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به خوبی بیان شد، دولت و ریاست آن را یاری کنیم که بتواند این مسئولیت سنگین را ایفا کند. باشد که لطف حضرت حق یاری گردد و مردمی که خواستار سربلندی و عزت و حرمت و برخورداری معقول می باشند به آنچه می ‌خواستند و وعده آن را شنیدند، در دولت تدبیر و امید به آن برسند ان شاءالله.

در این میانه باید سپاسگذار از طایفه خوبان و نیکان جناب دکتر عارف بود که فرهیختگی، اخلاق، خیرخواهی و دست آشنایی را در وجود خود گرد آورده است و در رقم خوردن این مرحله حساس سرنوشت نقش بارز داشت، به تقدیر از عارف و حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی تقدیر و حمایت از شرف و عزت و خیرخواهی است .

میلاد باسعادت امام زمان را به همگان تبریک عرض می‌کند.
 
سید محمد خاتمی ۹۲/۴/۳
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *