خاتمی: دولت منتخب و ریاست آن را یاری کنیم

۰۱ تیرماه ۱۳،

ایران > انتخابات– ممتازنیوز:
سید محمد خاتمی در پیامی به همایش تقدیر از عارف در حمایت از دکتر حسن روحانی تاکید کرد که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان، دولت منتخب و ریاست آن را یاری کنیم.

به گزارش ایسنا،‌ متن پیام سید محمد خاتمی که توسط محمدرضا تابش قرائت شد به شرح زیر است:

آفرینش روز و شب و پیاپی آمدن آنها که در کلام والای الهی آیتی بزرگ به شمار آمده است، نماد زندگی است که در صیروریت معنا می‌یابد، بلکه عین صیروریت است و آنچه ماندنی است روی خدای است و آنچه رو به او دارد و در نتیجه حرکتی دائم به سوی کمال مطلق است، تدبیر درست نیز تنظیم برنامه‌ای سنجیده برای هماهنگی با صیروریت و بهبود زندگی انسان که با مدد گرفتن از لطف باریتعالی است.

خدای را سپاسگذاریم که همت بالای این ملت توانست برگ تازه‌ای در کتاب سرنوشت این مرز و بوم رقم بزند و علیرغم تنگناها و محدودیت‌ها و دلخوری‌ها و ناامیدی‌ها بذر امید را در دل‌ها بارور کند و عزیز بزرگوار جناب آقای دکتر حسن روحانی را در مسند مسئولیت اداره کشور بنشاند و اینک ماییم که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان که از جمله در بیانات، مواضع و برنامه‌های جناب آقای دکتر روحانی به خوبی بیان شد، دولت و ریاست آن را یاری کنیم که بتواند این مسئولیت سنگین را ایفا کند. باشد که لطف حضرت حق یار گردد و مردمی که خواستار سربلندی و عزت و حرمت و برخورداری معقول می باشند آنچه می ‌خواستند و وعده آن را شنیدند، در دولت تدبیر و امید به آن برسند ان شاءالله.

در این میانه باید سپاسگذار بزرگواری از طایفه خوبان و نیکان جناب آقای دکتر عارف بود که فرهیختگی، اخلاق، خیرخواهی و درد آشنایی را در وجود خود گرد آورده است و در رقم خوردن این مرحله حساس سرنوشت نقش بارز داشت، تقدیر از عارف و حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی تقدیر و حمایت از شرف ، عزت و خیرخواهی است.

میلاد باسعادت حضرت امام زمان(عج) را به همگان تبریک عرض می‌کنم.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ