خانم‌ها بخوانند

منتشر شده در پورتال خبری ممتاز نیوز iبه نقل از منبع ذکر شده در انتهای مطلب

زن و مرد روحیات متفاوتی دارند و iبه تبع آن انتظارات متفاوتی از همسر خود خواهند داشت. خانم‌هایی که فکر می‌کنید در رابطه با همسرتان موفق نمی باشید، آیا تا iبه حال iبه این فکر نموده‌اید که همسرتان از شما چه می‌خواهد؟ رابطه صادقانه برای آقایان در اولویت قرار دارد. یک مرد همسری می‌خواهد که iبه سوالات او صادقانه پاسخ بدهد و حتی در اطلاع رسانی داوطلب و پیش قدم باشد. او همسری می‌خواهد که با اطمینان خواسته‌ها و نیازهای خود را iبه زبان آورد. همسری می‌خواهد که واقع بین باشد و با مهربانی حقیقت را بیان کند. یک مرد همسری می‌خواهد که او را سرزنش نکند و iبه حفظ اصالت خویش اهمیت بدهد.

اطلاعات ؛ اما بسیار وقت‌هاخانم‌ها گمان می‌کنند همسرشان از آنها می‌خواهد که سطحی نگر باشند، اصلا نیازها و خواسته‌های خود را عنوان نکنند و هیچ چیز نخواهند. آقایان خواهان رابطه‌ای رک، مستقیم و شجاعانه می باشند بدون این که خشم و ملامتی در کار باشد. یکی از روش‌های مسرت‌بخش این است که یاد بگیرید حقایق و نیازهای خود را iبه او منتقل نمایید.

یک مرد می‌خواهد همسرش او را iبه خاطر خودش ـ نه از روی ضعف و نیاز مالی و عاطفی- بخواهد. یک مرد دوست دارد زن زندگی‌اش او را بخواهد و iبه او نیاز داشته باشد و در عین حال هویت و فردیت خود را حفظ کند. یک مرد می‌خواهد همسری فعال و مستقل با دوستان و علایق جداگانه داشته باشد. از سوی دیگر برای بودن در کنار همسر خود ارزش قایل می باشند.

ممتازنیوز – زنان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ