خانم بازیگر برائ بازی از شوهرش اجازه می گیرد!+عکس

۱۶م اسفند ،

نیکول کیدمن اعتراف کرد که فقط درصورتی پیشنهاد حضور در پروژه های فیلمسازی را می پذیرد که از نظر همسرش ، کیت اربن مناسب باشد و برائ زندگی خانوادگی آنها مشکلی ایجاد نکند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ،  نیکول کیدمن اعتراف کرد که فقط درصورتی پیشنهاد حضور در پروژه های فیلمسازی را می پذیرد که از نظر همسرش ، کیت اربن مناسب باشد و برائ زندگی خانوادگی آنها مشکلی ایجاد نکند.

 این بازیگر ۴۵ ساله که در سال ۲۰۰۶ با کیت اربن ازدواج کرد و از او یک دختر ۴ ساله با نام ساندی رز و فیث مارگارت ۲ ساله را دارد ، قبل از پذیرفتن نقشهایی که به او پیشنهاد می گردد از همسرش اجازه می گیرد تا مطمئن شود که کارش در زندگی خانوادگی او هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

او گفت:« وقتی یک کاری به من پیشنهاد می گردد من اول از خودم سئوال می کنم که آیا حضور در این پروژه برائ خانواده من مناسب است با خیر ؟

بعد از کیت سئوال می کنم و بارها پیش آمده که او به من گفته نه مناسب نیست و من هم آن پیشنهاد را رد کرده ام و بارها پیش آمده که او گفته بله مناسب است و من آن کار را انجام داده ام.»

«من با این موضوع هیچ مشکلی ندارم . زیرا همسرم و فرزندانم و زندگی مشترک من از هر چیزی در این دنیا برائ من مهمتر است. بنا برائن رد کردن پیشنهادها بسیار برائم راحت و ساده است.»

منبع:سینما خبر


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *