خانم بازیگر زیبا و جنجالی ‌در‌ سینمای ‌ایران + عکس

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، دارین حمزه بازیگر لبنانی فیلم کتاب قانون و ۳۳ روز قرار است به زودی در یک فیلم ایرانی بازی کند. وی که اخیرا بازی در یک سریال مصری را به پایان رسانده قرار است به زودی از بیروت به تهران سفر کند تا در فیلمی جدید در ایران بازی کند. این روزنامه اعلام کرده است دارین حمزه برای حضور در این فیلم بیش از یک ماه در ایران خواهد بود تا در این فیلم که گفته شده کاری بزرگ است، بازی کند.

برای مشاهده جدید ترین اخبار سینما کلیک کنید

آذر ۱۳۹۸

 

www.parsnaz.ir - خانم بازیگر زیبا و جنجالی ‌در‌ سینمای ‌ایران + عکس
البته این روزنامه و منابع خبری دیگر چون پایگاه لبنانی النشره و السینما نامی از فیلم آتی دارین حمزه در ایران ذکر نکرده‌اند اما گفته‌اند که نقش وی از نقش‌های اصلی خواهد بود.بنابر این گزارش دارین حمزه بازیگر لبنانی است که بازی در سینمای ایران را با فیلم «کتاب قانون» مازیار میری آغاز کرد و تاکنون در ۷ فیلم ایرانی از جمله فیلم‌های «شکارچی شنبه» و «۳۳ روز» بازی کرده است.
www.parsnaz.ir - خانم بازیگر زیبا و جنجالی ‌در‌ سینمای ‌ایران + عکس

وی که در جهان عرب دارای آثار متعددی است سال پیش در فیلمی مستهجن و البته سیاسی‌بازی کرد که پخش آن در لبنان ممنوع شد.بازی مجدد وی در سینمای ایران با توجه به آخرین فیلمی که در آن بازی کرده است سوال برانگیز است و باید پرسید که کدام مسئول و چه مرکزی موظف به تعیین صلاحیت بازی بازیگران خارجی در ایران است.

منبع : فارس


ممتاز نیوز بزرگترین مرجع سایت خبری و سرگرمی فارسی زبانان جهان

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. فرشته گفت:

  خیلی جالب بود

 2. هادی گفت:

  خیلی جالبه با حجاب خیلی زیبا شده

 3. javad گفت:

  بازیگرای زن ایرانی دست کمی از این ندارن ولی دارن بازی می کنن

 4. jerjis گفت:

  جالب است ولی با اینترنت مشکلات داریم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ