خانه کاربران ICT در تلکام

۲۵ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

کانون کاربران ارتباطات و فناوری اطلاعات iبه عنوان اولین سازمان مردم نهاد حاوی مجوز از وزارت کشور و استانداری تهران، خدمات خود را iبه کاربران معرفی کرد.

به گزارش تفسیری سرویس ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، iبه نقل از روابط عمومی کانون کاربران ارتباطات و فناوری اطلاعات، این کانون iبه منظور تعامل،‌ هم افزایی و همیاری مردم با بخش دولتی از طریق ارتقای مشارکت عمومی و تقویت کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهتی افزایش iبهره وری، کاهش iبها، اصلاح الگوی مصرف و حمایت از تولیدات داخلی تشکیل شده است.

فراهم سازی بسترهای مساعد iبه منظور انتقال مسایل و پیشنهادات جامعه کاربران و مصرف کنندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور iبه دستگاه‌ها و مسوولان ذیربط از طریق تعامل با بخش دولتی و غیر دولتی از دیگر اهداف است.

برگزاری سمینارها و نشستهای تخصصی iبه منظور ارتقای کاربری فناوری اطلاعات و همکاری با موسسات آموزشی، پژوهشی، تحقیقاتی و اطلاع رسانی حاوی مجوز از مراجع ذیصلاح iبه منظور افزایش فرهنگ و دانش عمومی مصرف کنندگان فناوری اطلاعات در کشور از جمله برنامه‌های این کانون در جهتی تحقق اهداف پیش بینی شده است.

کاربران ارتباطات و فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه iبه آدرس اینترنتی www.ictuser.ir نسبت iبه ثبت نام اینترنتی در این کانون اقدام کنند.

کانون توسعه کاربری فناوری آریا با همکاری مجری نمایشگاه و در جهتی توسعه کاربری فناوری آریا در سیزدهمین نمایشگاه تلکام حضور یافته است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ