خبرنگاران شهری مبانی مهندسی ترافیک را مرور می‌کنند

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ یکشنبه ۷ آبان ۹۱،

در کارگاه تخصصی «پنجمین جشنواره ترافیک و رسانه» ؛

خبرنگاران حوزه‌های اجتماعی و شهری در رسانه‌های مختلف، صبح روز دوشنبه هشتم آبان، آموزه‌های خود در بخش حمل و نقل و ترافیک شهری را مرور می‌کنند.

 
به گزارش تفسیری  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با نزدیک شدن iبه ۱۴ آبان (روز فرهنگ عمومی) و وقت برگزاری مراسم اختتامیه «پنجمین جشنواره ترافیک و رسانه»، بخش‌های جانبی این جشنواره در حال برگزاری است که کارگاه تخصصی نیم روزه‌ ویژه خبرنگاران از جمله این برنامه‌ها iبه شمار می‌رود. 
این کارگاره با دو سرفصل «مبانی مهندسی ترافیک» و « آلودگی هوا و آلودگی صدا»، صبح روز دوشنبه در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش تفسیری، در کارگاه اول دکتر محمود صفارزاده رییس دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تربیت مدرس و استاد این دانشگاه، iبه صورت تخصصی آخرین آموزه‌ها، یافته‌های علمی و نکات روز در مورد الفبای مهندسی ترافیک را iبه منظور استفاده در تهیه خبر و گزارش تفسیری iبه اطلاع خبرنگاران می‌رساند. 
همچنین در بخش دوم این کارگاه، دکتر یوسف رشیدی استاد دانشگاه و  مدیر عامل شرکت کنترل کبفیت هوای تهران نیز خبرنگاران را با موضوع آلودگی هوا و آلودگی صدا و تأثیراتی که حمل و نقل و ترافیک بر افزایش آلودگی‌های زیست محیطی بر جای می‌گذارد، آشنا خواهد نمود. 
آگاهی از آخرین و iبه روزترین نکاتی که خبرنگاران در فعالیت حرفه‌ای خود با آن‌ها سر و کار دارند و بحث و تبادل نظر در باره مباحث خبری روز، از جمله ویژگی‌های برگزاری این کارگاه محسوب می‌شود که در پایان آن iبه همه شرکت‌کنندگان گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد. 
گفتنی است نمایشگاه تیترها، عکس‌ها و کارتون‌های ترافیکی که از دیگر بخش‌های جانبی «پنجمین جشنواره ترافیک و رسانه» iبه شمار می‌رود، تا دوازدهم آبان همه روزه در ساعات عصر در محل خانه هنرمندان ایران پذیرای بازدید عموم علاقه‌مندان است./ف


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ