خدمات نسل ۴ همراه‌اول در انتظار مجوز

۱۲ام بهمن ،

در صورتیکه کمیسیون تنظیم مقررات تصمیم گیری کند، اپراتور اول می تواند بدون ورود به نسل سوم، سرویس دهی خود را در نسل چهارم آغاز کند.
حسن رضوانی, معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت وگو با خبرنگار موبنا در پاسخ به این پرسش که با اعلام آمادگی همراه اول در خصوص سرویس دهی و خدمات رسانی در نسل سوم و چهارم, این اپراتور فعالیت خود را در این نسل‌ها چه زمانی می تواند آغاز کند, اظهار داشت: توجه به دوره حفاظت به اپراتور سوم از الزاماتی است که همراه اول باید به آن توجه کند.
وی با تاکید بر اینکه اپراتور اول باید تا پایان دوره حفاظت رایتل صبر کند, ادامه داد: ضمن اینکه این اپراتور فعالیت خود را در لایه core اعلام کرده اند و در لایه دسترسی با مشکلات گوناگونی مواجه می باشند.
رضوانی در پاسخ به این پرسش که آیا همراه اول می تواند به طور مستقیم بدون ورود به نسل سوم سرویس دهی خود را در نسل چهار آغاز کند؛ گفت: این اقدام بستگی به سیاست های ارتباطی کشور دارد.
وی اعلام کرد: در صورتیکه کمیسیون تنظیم مقررات در این خصوص تصمیم گیری کند, اپراتور اول می تواند بدون ورود به نسل سوم,سرویس دهی خود را در نسل چهارم آغاز کند.


iTanalyze.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ