خرید با کارت خوان‌های فروشگاهی با تاخیر مواجه نیست

۰۹م آذر ،

خرید با کارت خوان‌های فروشگاهی با تاخیر مواجه نیست | چاپ |
پنجشنبه ۰۹ آذر ساعت ۰۹:۵۲

بینا- هیچ گونه اختلالی در‌ فرآیند انتقال وجه کارت به کارت از طریق پایانه‌های مجاز بانکداری الکترونیک رخ نداده و این کار، مطابق روال سابق صورت می گیرد .
به گزارش بینا، پیرو بعضی شایعات مطرح شده در خبرگزاریها و پایگاه اینترنتی های خبری به اطلاع می رساند کە حواله‌های انتقال وجه کارت به کارت از طریق تمامی پایانه‌های مجاز شامل خودپردازها ،‌ شعب بانکها و اینترنت بانکها مطابق روال سابق به انجام رسیده و هیچگونه تاخیری در انتقال وجه ملاحظه نشده است و دارندگان کارت‌های بانکی می توانند همانند قبل با مراجعه به پایانه های فوق، وجه را به صورت آنی به کارت دیگر منتقل نمایند .
همچنین اختلالی در تراکنش های خرید توسط دستگاههای کارت خوان نصب شده در فروشگاهها وجود نداشته و تمامی فروشندگان می‌توانند اطمینان داشته باشند کە پس از دریافت رسید تراکنش موفق از دستگاه کارت خوان ، وجه تراکنش به حساب آنها منظور گردیده است .
بدیهی است ، واریز وجه منظور شده به حساب بانکی فروشندگان در مقاطع مشخص چند ساعته در هر روز به صورت تجمعی صورت می پذیرد .
شایان ذکر است تمامی فروشندگان دارای دستگاه کارت خوان می توانند در صورت بروز مشکل با شماره تلفن های مندرج بر روی دستگاه کارتخوان خود تماس گرفته و درصورتی کە شرکت مربوطه از پاسخگویی مناسب اجتناب کرد ، شکایات خود را جهت پیگیری های بعدی ، به شماره پیام گیر ۲۹۹۵۴۸۵۵ بانک مرکزی با ذکر شماره حساب و نام بانک متصل به پایانه اعلام نمایند .
تغییرات ناشی از روند تجمعی تسویه حساب و واریز وجه به حساب فروشندگان به منظور افزایش ظرفیت پاسخگویی ، کنترل بهتر ترافیک شبکه و در راستای افزایش کیفی سطح خدمات به دارندگان کارت خصوصاً با توجه به در پیش بودن ایام پرتراکم پایان سال صورت پذیرفته است.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ