خطرناک‌ترین جاسوس اسرائیل دستگیر شد

۰۸م آذر ،

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس نوشت:

سرویس‌های امنیتی فلسطین در نوار غزه موفق به دستگیری یکی از خطرناک‌ترین جاسوسان رژیم صهیونیستی در این منطقه شدند.

مزدور رژیم صهیونیستی کە «س. أ»نام دارد روز پنج‌شنبه قبل و تنها یک روز پس از پایان جنگ ۸ روزه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه بازداشت شد.

یک منبع فلسطینی تاکید کرد کە بر اساس تحقیقات اولیه، جاسوس مذکور به همکاری خود با سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی «شابک» در زمینه تعیین اهداف جنگ غزه و جمع آوری اطلاعات دربارهٔ تحرکات بعضی شخصیت های مهم اعتراف کرده است.

وی این اطلاعات را از طریق طرح بعضی سوالات از شهروندان فلسطینی جمع آوری می کرد و به طور مثال می پرسید: چرا اینجا را بمباران کردند؟ وی همچنین از اشخاص حاضر در محل بمباران شده اطلاعات جمع آوری می کرد و حتی از بعضی تجهیزات مقاومت مانند سکوهای پرتاب موشک، تونل ها و نیز خودروهای اعضای مقاومت تصویر برداری می کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این جاسوس در اعترافات خود آورده است کە یک افسر سازمان اطلاعات صهیونیستی از وی خواسته است کە مستقیما از بعضی اشخاصی کە از بمباران ها نجات یافته اند، سوال کند کە آیا زخمی شده اند و این جراحت هایشان چگونه است؟

افسر اطلاعاتی مذکور همچنین از وی خواسته بود کە دربارهٔ حال روز مردم و صاحبان منازل تخریب شده در جریان جنگ ۸ روزه غزه اطلاعات جمع آوری کرده و دست به شایعه پراکنی به منظور ایجاد تفرقه در جامعه فلسطینی بزند.

مقاومت فلسطین در نوار غزه ۶ تن از جاسوسان رژیم صهیونیستی را کە در اعترافات خود به همکاری با رژیم صهیونیستی و جمع آوری اطلاعات برائ آن اذعان نموده بودند، در همان روزهای جنگ اعدام کرد. بعضی از مزدوران نیز به صورت داوطلب خود را معرفی کرده اند و بازجویی از آنها ادامه دارد.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ