خطرناک‌ترین سرسره دنیا +عکس

آذر ۱۳۹۸

سرسره یکی از وسایل بازی برای کودکان است که معمولا در پارک های شادی به کثرت دیده میشوند. این سرسره ها سرگرمی جالبی می باشند به طوری که بعضی مواقع بزرگسالان را نیز تحریک به بازی و یاد کردن از دوران کودکی می کنند.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، ساختمان های چین این روزها به سوژه اول خبرگزاری های دنیا تبدیل شده اند و هر روز می توان یک نمونه عجیب از میان این ساختمان ها پیدا کرد. از ویلای سنگی تا ساخت معبد و حالا یک پارک بازی با سرسره ای بسیار عجیب در این کشور پیدا شده است.

به تازگی یک ساختمان سه طبقه چینی در منطقه “شاندونگ” در چین پیدا شده است که بالای پشت بام آن یک منطقه بازی یا همان پارک ساخته شده است اما این پارک یک سرسره بسیار عجیب دارد که سبب جذب اشخاص کنجکاو ترس به این منطقه شده است.

این سرسره عجیب دقیقا بر روی لبه پشت بام ساخته شده است و هر کس روی ان سوار شود تنها ۲۰ سانتی متر تا به پشت بام فاصله دارد این بدین معناست که در صورت سر خوردن بیش از حد امکان سقوط از ساختمان بسیار بالاست.

به تازگی پای موسسه امنیت کودکان نیز به این ساختمان ۱۲ متری باز شده است و آن ها به دنبال آن می باشند تا این دستگاه جمع شود زیرا دیده می گردد چندین کودک روزانه روی آن بازی می کنند ولی احتمال مرگ آن ها بسیار بالاست.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ