خلعتبری: نمی توانم احساسی که بعد از گل داشتم را توصیف کنم/ می خواهم به سپاهان هم گل بزنم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – محمدرضا خلعتبری مهاجم پرسپولیس در دومین بازی خودش برای سرخ پوشان تک گل سه امتیازی را به ثمر رساند و بعد از زدن پنالتی هم به شیوه جالبی خوشحالی کرد.

خلعتبری در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین در خصوص اولین گلی که برای پرسپولیس زد می گوید: «خیلی خوشحالم که اولین گل را زدم و آن را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم. راستش را بخواهید بسیار دوست داشتم گل بزنم و این اتفاق هم با کمک خدا افتاد.» او در مورد خوشحالی عجیبش تاکید می کند: «واقعا نمی توانم احساسی که در آن لحظه داشتم را توصیف کنم و باور کنید بیش از اندازه خوشحال بودم. جو ورزشگاه طوری بود که جان می داد برای گل زدن و خوشبختانه این اتفاق برای من رخ داد.»
خلعتبری در این بازی یک فرصت دیگر را هم از دست داد که در این خصوص می گوید: «خودم هم باور نمی کردم آن توپ را گل نکنم و از همه بچه ها عذرخواهی می کنم. مطمئنا در بازی های آینده این موقعیتی که از دست دادم را جبران می کنم.» خلعتبری در مورد اینکه بسیار ها معتقدند پرسپولیس با آمدن او قوی تر شده می گوید: «همه بازیکنان پرسپولیس خوب می باشند و من هم آمدم کمک کنم و امیدوارم همه با هم پرسپولیس را قهرمان کنیم.»
او در مورد بازی بعدی پرسپولیس با سپاهان و تقابل با تیم سابقش می گوید: «سپاهان از لحاظ ساختار حرفه ای یکی از بهترین باشگاه های ایران است و وقتی بازیکنی در این تیم بازی می کند هیچ دغدغه ای ندارد. بازی کردن در اصفهان سختی های خاص خودش را دارد ولی ما می خواهیم در زمین حریف هم به برد برسیم و شرایط خودمان را در جدول بهتر کنیم.»
خلعتبری در پاسخ به این سوال که آیا به سپاهان هم گل می زنی می گوید: «می خواهم در این بازی هم گل بزنم چون الان بازیکن پرسپولیس هستم و همه از من توقع گلزنی دارند.» او در پاسخ به این سول که فکر نمی کنی هواداران سپاهان علیه تو شعار بدهند می گوید: «من در حق سپاهان بدی نکردم و فکر نمی کنم هواداران سپاهان به من بی احترامی کنند. من در سپاهان همیشه با نهایت تلاشم بازی می کردم و هیچ وقت در مورد این تیم بد حرف نزدم.»
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ