“خنده بازار” در میانه مصیبت زلزله زدگان!

بینا- در حالی که مردم ایران عزادار زلزله مرگبار شمال غرب کشور هستند و در اکثر شهرها، مردم در تکاپوی کمک به هموطنان زلزله زده اند و از جمله در سراسر کشور مقابل مراکز انتقال خون صف کشیده اند تا با اهدای خون خود، جان مجروحان فاجعه را نجات دهند، صدا و سیما، در اقدامی عجیب، همانند روزهای عادی، اقدام به پخش برنامه طنز “خنده بازار” کرد!
به گزارش سایت عصر ایران، تأخیر در اطلاع رسانی، خبرهای ناقص و عدم پوشش لحظه به لحظه رویدادهای مربوط به زلزله آذربایجان شرقی، از روز گذشته انتقادات بسیاری را از سوی مردم و برخی نمایندگان مجلس، متوجه صدا و سیما کرده بود.
با این حال، سیما به جای اصلاح رویکرد خود در این قبیل موارد، بدوت توجه اخلاقی و عرفی به این که مردم شمال غرب کشور داغدار و آواره شده اند و مردم سایر نقاط کشور نیز عزادار و شریک درد هومطنانشان هستند، اقدام به پخش خنده بازار کرد تا نشان دهد که گویا خبرها، خیلی دیر به جام جم می رسند و الا مگر می شود، مرگ دلخراش صدها هموطن و عزای میلیون ها ایرانی را دید و به جای همدردی و کمک، خود را به بی خیالی زد و خنده بازار پخش کرد؟!
راستی کسانی عزیزانشان را در زلزله از دست داده اند وقتی در تلویزیون کشورشان، به جای آن که صدای کمک خواهی و تصویر مشکلاتشان را ببینند، آواز و موسیقی و خنده بازار می بینند، چه حالی به ایشان دست می دهد؟ آیا تلویزیونی که همیشه غم از سر و رویش می بارد، نمی توانست این دو روز را به احترام زلزله زدگان، دندان روی جگر بگذارد و بی خیال شاد کردن ملت(!) و نمک پاشیدن بر زخم مصیبت دیدگان شود؟!

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *