خودروهای دوگانه سوز از سال آینده معاینه فنی می شوند

۳ م دیماه ،

خودروهای دوگانه سوز از سال آینده معاینه فنی می شوند

مدیر امور معاینه فنی و خدمات پس از فروش اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور از آغاز طرح معاینه فنی حودروهای دوگانه سوز از سال آینده در کشور خبر داد.

به گزارش «عصرخودرو» محمد قلی پور روز یکشنبه در دوره آموزشی مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی خودور آذربایجان غربی در ارومیه افزود: با تکمیل دورهای آموزشی ویژه مراکز معاینه فنی خودرو و اتمام ارزیابی و سطح بندی این مراکز در سراسر کشور مرحله تست ادواری خودروهای دوگانه سوز از ابتدای سال ۹۲ آغاز می گردد .

وی اضافه کرد: بیش از ۴۰۰ مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در کشور فعالیت می کنند کە این طرح با همکاری این مراکز به اجرا در می آید.

وی اظهار کرد: سه دوره آموزشی در قالب مدیران ، کارشناسان فنی و شیوه تست مخازن و تجهیزات فنی خودروهای دو گانه سوز با نظارت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در کشور اجرا شده و در حال اجراست کە امیدواریم نتایج این دوره های آموزشی در بهبود وضعیت معاینه های فنی موثر باشد.

مدیر امور معاینه فنی و خدمات پس از فروش اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور گفت: ارتقای دانش فنی کارشناسان مراکز معاینه فنی خودرو در سراسر کشور از مهمترین اهداف برگزاری این دوره ها می باشد.

قلی پور اظهار کرد: بر اساس ارزیابی های کارشناسان اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور مراکز معاینه فنی خودروهای سبک در ۴ رده سطح بندی می شوند و مراکزی کە بتوانند از نظر کمی و کیفی رتبه های اول و دوم را کسب کنند مجوز انجام تست های ادواری خودروهای دوگانه سوز را دریافت خواهند کرد .

یکشنبه ۳ دى   ۱۶:۱۵

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *