خودروهای مانیتوردار توقیف می شوند

این خبر امروز سهشنبه ۹ آبان در پورتال خبری ممتاز نیوز از منبع ذکر شده در انتهای خبر، بازنشر گردیده است

خودروهای مانیتوردار توقیف می شوند

عصر خودرو : رئیس پلیس راهور تهران گفت: خودروهایی که حاوی مانیتور در دید راننده باشند علاوه بر اعمال قانون، توقیف هم می شوند.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو iبه نقل از مهر سردار حسین رحیمی اظهار داشت: براساس قانون استفاده از مانیتور برای راننده ممنوع بوده و در صورتی که مانیتوری در مقابل دید راننده نصب شده باشد iبه سبب ایجاد اختلال در رانندگی خلاف مقررات بوده و خودروی متخلف علاوه بر اعمال قانون، توقیف می گردد.
وی ادامه داد: استفاده از مانیتور برای سرنشینان عقب خودرو مشکلی ندارد و رانندگان می توانند آن را در صندلی عقب نصب نمایند.
رئیس پلیس راهور تهران از راه اندازی گشتهای موتورسوار در خطوط اتوبوسهای تندور خبر داد و افزود: این گشتها با استقرار در این خطوط با تخلفاتی از جمله سرعت، سبقت و عبوراز چراغ قرمز اتوبوسها برخورد نموده و با خودروهای غیرمجاز و موتورسوارانی که وارد این خطوط شوند نیز برخورد می نمایند.
به گفته رحیمی، شهروندان نیز می توانند در صورت نبود پلیس، تخلفات رانندگان اتوبوسهای داخل شهری را ثبت و از طریق تلفن ۱۱۰ موضوع را iبه پلیس اطلاع دهند تا بلافاصله توسط ماموران با رانندگان متخلف برخورد نمایند.

سه شنبه ۹ آبان   ۴:۳۷

منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *