خوش رقصی منافقین برائ اسرائیلی‌ها در کشتار غزه

۳۰ آبان ،

گروهک تروریستی منافقین که مدعی پیشینه فعالیت‌های ضداسرائیلی است هم اکنون از دو ماهواره اسرائیلی برائ پخش برنامه‌های لجن پراکن خود حتی علیه مردم مظلوم فلسطین استفاده می‌کند.

به گزارش تفسیری گروه وبگردیممتازنیوز، پس از گزارش تفسیری شبکه ان بی سی امریکا در فوریه امسال از اعترافات مسئولان دولت اوباما در همدست بودن اسرائیل با گروهک تروریستی منافقین برائ ترور دانشمندان هسته‌ای ایران و افشای رابطه به ظاهر مخفیانه اما تنگاتنگ این دو جریان تروریستی، این بار نیز منافقین در کشتار مردم مظلوم غزه برائ اربابان خود خوش رقصی می‌کنند.

در پی حملات وحشیانه اخیر اسرائیل به غزه، گروهک تروریستی منافقین همزمان با بمباران و کشتار کودکان غزه توسط اسرائیل در تلویزیون ماهواره‌ایش با پخش فیلمی دروغین درباره کشتار یهودیان و هلوکاست دست به تحریف تاریخ می‌زند تا به خیال خام خود اذهان مخاطبینش را از جنایات اربابان اسرائیلی‌اش به طرف هلوکاست منحرف کرده و جنایات اسرائیل به نظر مردم نیاید.

این گروهک تروریستی که مدعی پیشینه فعالیت‌های ضداسرائیلی است و حتی اعضایش در سال ۱۹۷۰ روابط نزدیکی با یاسر عرفات و سازمان آزادی بخش فلسطین برقرار کرده و توسط نیروهای این سازمان آموزش نظامی دیده‌اند اما هم اکنون از دو ماهواره اسرائیلی برائ پخش برنامه‌های لجن پراکن خود حتی علیه مردم مظلوم فلسطین استفاده می‌کند.

گفتنی است چندی پیش تریتا پارسی از اعضای اپوزیسیون ضد نظام به نقل از یکی از اعضای سابق وزارت خارجه آمریکا افشا کرد در حالیکه اسرائیل به طور آشکار رابطه‌اش با مجاهدین را تأیید نمی‌کند اما با حمایت مالی چند بیلیون دلاری و خریدن مقامات سابق و حال حاضر امریکایی برائ سخنرانی‌های حمایتی، این فرقه منحرف سیاسی را کمک می‌رساند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ