خون آشامی که امریکا را به وحشت انداخت + تصاویر

آیا این جانور فقط یک سگ زشت است یا واقعا یک موجود افسانه‌ای که کل آمریکا را به وحشت انداخته است؟

به گزارش ممتاز به نقل از روزنامه بیلد ، شبکه تلویزیونی KOTV (از گروه CBS) تصاویر حیوانی را نشان داد که جسدش در استیلول (در ایالت اوکلاهاما آمریکا) پیدا شده است.

گفته می‌شود این حیوان می‌تواند چوپاکابرا (Chupacabra) باشد. در داستان‌ها آمده است، این موجود افسانه‌ای شب‌ها به خانه‌ها و اصطبل‌ها می‌رود و خون قربانیانش را می‌مکد!

www.irannaz.com.com خون آشامی که امریکا را به وحشت انداخت + تصاویر

اولین گزارش‌ها درباره این پدیده سال ۱۹۹۵ از پورتوریکو منتشر شد. ظاهرا خون هشت گوسفند به طور کامل مکیده شده بود و بر روی سینه همه آنها سه جای سوراخ دیده می‌شد.

بعدها گزارش‌های مشابهی از سراسر آمریکا – از شمال (ایالت مین آمریکا) تا جنوب (شیلی) – پخش شد. خون همه این حیوانات از سوراخ‌های کوچک (یا جای گازگرفتگی) تقریبا به طور کامل مکیده شده بود.

www.irannaz.com.com خون آشامی که امریکا را به وحشت انداخت + تصاویر

تعدادی از شاهدان عینی “چوپاکابرا” را همچون خزندگان وصف می‌کنند. دیگران – همانند جسدی که در اوکلاهاما کشف شده است – آن را همچون سگ، اما دارای پوست چرمی مانند خزندگان و دارای دندان خون‌آشام می‌دانند. این جانور می‌تواند تا شش متر جهش کند.

www.irannaz.com.com خون آشامی که امریکا را به وحشت انداخت + تصاویر

شبکه خبری سی ان ان هم چند روز پیش گزارشی را درباره کشف چوپاکابرا در تگزاس پخش کرد. این موجود در یک تله گرفتار شده بود. دامپزشکان تاکنون نتوانسته‌اند این جانور را طبقه‌بندی کنند. آنها نمی‌دانند این موجود از کجا آمده است: جهش ژنی از کایوت‌ها بوده است یا؟


ممتاز:موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *