داخلی سازی ۹۰ درصدی پژو ۲۰۶

مقام مدیر عامل ایران خودرو درتولید از خودکفایی ۹۰ درصدی در تولید پژو ۲۰۶ خبر داد

به گزارش سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از ایکوپرس ، حسین نجاری قائم با بیان این مطلب و با اشاره به شایعاتی که در مورد تولید این محصول پراکنده شده، تاکید کرد: برنامه تولید مدل های مختلف خانواده ۲۰۶ از جمله ۲۰۶ اس دی فول آپشن و دستی و ۲۰۶ تیپ ۲ در دستور کار است.

وی به مشتریان ۲۰۶ اطمینان داد که هیچ نگرانی در مورد عرضه این خودرو نداشته باشند و افزود: ایران خودرو موفق شده ۹۰ درصد از این محصول را خودکفا کند و فعالیت های مجدانه ای را با همکاری قطعه سازان داخلی شروع کرده، تا قطعاتی که پیشتر از خارج وارد می شده، در ایران تولید شود.

قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو،  گفت: شرکت های قطعه سازی با برخورداری از توان بالا در طراحی و تولید قطعات حساس، آمادگی خود را برای تولید ۱۰ درصد باقی مانده اعلام کردند .

نجاری با اشاره به روند فزاینده تمایل مردم برای استفاده از خودروهای خانواده ۲۰۶، گفت: براین اساس ایران خودرو  برنامه دارد تا در کنار تولید رانا، به تولید خانواده ۲۰۶ نیز مبادرت کند و همه ساز و کار های مورد نیاز را در این خصوص در اختیار دارد.

وی ۲۰۶ اس دی را دستاورد مهندسان ایران خودرو عنوان و تاکیدکرد: تولیداین محصول برای بازارهای داخل و خارج برای ایران خودرو از اهمیت ویژه برخوردار است.

این مقام تصریح کرد: ایران خودرو مصمم است در زمینه تولید خودرو بی نیاز به منابع خارجی باشدو در همین راستا برای خودکفایی، ازتوان داخلی نهایت بهره را خواهد گرفت./س


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ