داندان پزشک قلابی توزیع کننده مواد مخدر

دندان پزشک قلابی و دستیارش که در مطب خود اقدام به توزیع مواد مخدر در بین بیماران و افراد دیکر می کردند توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ هادی احمدی سرپرست فرمانده پلیس پیشوا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو نفر از اتباع بیگانه اقدام به راه‌اندازی مطب دندانپزشکی به طور غیرمجاز کرده و علاوه بر اقدام به دندانپزشکی در توزیع موادمخدر نیز فعالیت دارند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات این شهر قرار گرفت.

دستگیری دندان پزشک قلابی

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه دو خارجی در محیطی کاملاً غیربهداشتی اقدام به راه اندازی مطب دندانپزشکی کرده و تعداد زیادی از مردم به دلیل اعمال مجرمانه از آنان اعلام شکایت کرده بودند، خاطرنشان کرد: مأموران به محل اعزام شدند و هر دو را دستگیر کردند.

این مقام پلیسی ادامه داد: در محل زندگی متهمان که از آن به عنوان مطب دندانپزشکی نیز استفاده می شد، علاوه بر تجهیزات غیراستاندارد پزشکی قریب به ۳۰۰ گرم مواد مخدر و تعدادی آلات و ادوات استعمال مواد مخدر و چند قطعه اسکناس جعلی و تقلبی کشف شد. سرهنگ احمدی با تأکید بر اینکه این افراد بدون اخذ هیچ‌گونه مدارک پزشکی و بهداشتی اقدام به راه‌اندازی مطب دندانپزشکی کرده بودند، افزود: این مطب که در شرایط کاملاً غیربهداشتی اداره می‌‌شد پس از هماهنگی قضایی پلمب و متهمان پس از اعزام به دادسرا با صدور قرار مناسب به اتهام دخالت و انجام غیرقانونی امور پزشکی و توزیع مواد مخدر روانه زندان شدند.

ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *