دانشجویان با تأسی به ۹دی با هر جریان بیگانه‌ای در دانشگاه مقابله می‌کنند

۹ م دیماه ،

دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه قم گفت: دانشجویان به عنوان جریان همیشه بیدار و همچنین با کسب تجربه‌هایی که از حوادث سال‌های ۷۸ و ۸۸ بدست آوردند، دیگر اجازه نفوذ جریان‌های بیگانه در داخل و خارج را تحت هیچ شرایطی نخواهند داد.

مصطفی روحی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهممتازنیوز، در ارتباط با حماسه ۹ دی‌ماه سال ۸۸ اظهار داشت: حماسه عاشورایی ۹ دیماه، روز بصیرت و میثاق با ولایت است و ملت ایران با آرمان‌خواهی و روحیه انقلابی خود همیشه با حضورشان در صحنه‌های مختلف جواب دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را دادند.

این فعال دانشجویی با توصیف حماسه ۹ دیماه سال ۸۸ گفت: این حماسه عاشورایی، مشخصه بارز برای پیروزی ملت ایران در فتنه‌های دشمن در طول انقلاب است و بازندگان این نبرد، خواص بی‌بصیرت سال ۸۸ بودند کە موضع خود را هم تاکنون اعلام نکرده‌اند. این حماسه نشان داد کە ملت ایران تاب تحمل هر گونه سختی را دارند و هرگز اجازه توهین و جسارت به مقدسات مذهبی و ولایت فقیه را به هیچ شخص نخواهد داد.

وی با اشاره به نقش دانشجویان در حماسه عاشورایی ۹ دی‌ماه سال ۸۸ افزود: دانشجویان به عنوان جریان همیشه بیدار و همچنین با کسب تجربه‌هایی که از حوادث سال‌های ۷۸ و ۸۸ بدست آوردند، دیگر اجازه نفوذ جریان‌های بیگانه در داخل و خارج را تحت هیچ شرایطی نخواهند داد.

دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه قم در پایان با اشاره به فضای کنونی دانشگاه‌های کشور،خاطر نشان کرد: فضای کنونی دانشگاه‌ها آلوده نیست و دانشجویان با عملکرد خود بیشتر در پی گفتمان‌سازی می باشند و در دفاع از هیچ گروه و حزب سیاسی خاصی نیستند و باید گفت که تا انتخابات ریاست‌جمهوری زمان زیادی مانده و بهتر است کە دانشجویان با روشنگری، به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *