دانشگاه تک‌جنسیتی برای رشد علمی مفید است/ایجاد شعب ازدانشگاه الزهرا (س) در استان‌های مختلف

مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه الزهرا (س) امروز با حضور رییس دانشگاه، جمعی از مسئولان و اساتید دانشگاه و دانشجویان جدید برگزار شد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر خزعلی رییس دانشگاه الزهرا (س) خطاب به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه گفت: لحظه لحظه عمر دانشجویی خود را سرمایه‌ای بدانید و بهره‌گیری کامل از این زمان را داشته باشید.

وی افزود: دانشجویان برای خود برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت داشته باشند و به تمام ابعاد زندگی خود توجه کنند و در مسیر دوران دانشجویی خود به بحث ازدواج نیز توجه داشته باشند، چرا که تمام این موارد می‌تواند در کمال انسان نقش داشته باشد.

رییس دانشگاه الزهرا (س) با اشاره به افق ۱۴۰۴ این دانشگاه گفت: امیدواریم دانشگاه الزهرا (س) بتواند در افق ۱۴۰۴ به عنوان برترین دانشگاه جامع تک جنسیتی در جهان مطرح شود و جزو نخستین انتخاب دانشجویان دختر کشور قرار گیرد.

وی با اشاره به ویژگی تک جنسیتی بودن دانشگاه الزهرا (س) گفت: در دو دهه اخیر برخی کشورهای دنیا نیز به این نتیجه رسیده‌اند که برای رشد علمی، دانشگاه‌هایی تک جنسیتی مفید است و برخی کشورها اقدام به ایجاد و تاسیس این دانشگاه‌ها کرده‌اند.

وی در خاتمه از ایجاد شعبات دانشگاه الزهرا (س) در استان‌های مختلف خبر داد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ