داوران بخش تصویرسازی جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند

۹ م دیماه ،

به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر، بهزاد غریب‏پور، فاطمه رادپور و سیدحسام‌الدین طباطبایی هنرمندانی می باشند که انتخاب و داوری آثار بخش تصویرسازی این دوره از جشنواره تجسمی فجر را بر عهده دارند.
 

رشته تصویرسازی پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر با موضوع داستان‌های انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و هر تصویرگر حداکثر پنج اثر می‌تواند به این جشنواره ارائه کند.

 

شرکت‌کنندگان این بخش نیز باید طبق قوانین اعلام شده در فرم ثبت نام پایگاه اینترنتی، تصاویر آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

هنرمندان برای شرکت در پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر می‌توانند آثار خود را تا ۱۵دی ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ارسال کنند.

پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، تصویرسازی، مجسمه‌سازی، پوستر، عکاسی و کاریکاتور و بخش مقالات علمی از ۱۴ بهمن تا ۱۲ اسفندماه سال جاری؛ به دبیرکلی سیدعباس میرهاشمی از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در تهران و استان‌ها برگزار خواهد شد.
 

۵۸۲۴۴

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ