داوود میرباقری: نسبت به انتشار یافتن حذفیات «مختارنامه» معترضم/ تمایل نداشتم این صحنه‌ها با کیفیت نازل آن هم در فضای اینترنت منتشر شود

۰۲م آذر ،

  داوود میرباقری: نسبت به انتشار یافتن حذفیات «مختارنامه» معترضم/ تمایل نداشتم این صحنه‌ها با کیفیت نازل آن هم در فضای اینترنت منتشر شودداوود میرباقری: نسبت به انتشار یافتن حذفیات «مختارنامه» معترضم/ تمایل نداشتم این صحنه‌ها با کیفیت نازل آن هم در فضای اینترنت منتشر شود
تاریخ درج : ۱ آذر
سرفصل : اخبار سینما و تلویزیون در سایر رسانه ها   |   منبع خبر : وب پایگاه اینترنتی تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : کارگردان «مختارنامه» تأکید کرد: قطعاً نسبت به این جریان به عنوان کارگردان و صاحب معنوی اثر معترضم و معتقدم باید پیگیری لازم انجام شود تا مشخص شود این اتفاق از چه کانالی صورت گرفته‌ است.

داوود میرباقری در واکنش به انتشار یافتن صحنه‌های مربوط به شهادت حضرت عباس(ع) از سریال «مختارنامه» در فضای مجازی تأکید کرد: به‌عنوان صاحب معنوی اثر نسبت به این جریان معترضم.

به گزارش مهر، داوود میرباقری کارگردان مجموعه «مختارنامه» در واکنش به انتشار یافتن صحنه‌های مربوط به شهادت حضرت عباس(ع) از مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» در فضای اینترنت گفت: بنده کاملاً از این جریان بی‌اطلاع بودم و از شما این خبر را می‌شنوم.

وی افزود: قطعاً نسبت به این جریان معترضم و معتقدم باید مسئولان سازمان و تهیه‌کننده فیلم پیگیری کنند تا مشخص شود این فیلم از چه کانالی در فضای مجازی انتشار یافته است.

کارگردان «مختارنامه» تأکید کرد: به‌عنوان کارگردان مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» این صحنه‌ها را ساخته بودم تا مخاطبان آن را ببینند اما اصلا تمایل نداشتم این صحنه‌ها با کیفیت نازل آن هم در فضای اینترنت منتشر شود.

میرباقری افزود: این صحنه‌ها پس از ‌آنکه فهمیدیم امکان نمایش در مجموعه «مختارنامه» را ندارد از کار حذف شد و هیچ تروکاژ و مرحله فنی دیگری که برای نهایی شدن کار و نمایش ‌آن لازم بود، روی آن انجام نشده‌است.

وی تأکید کرد: این نسخه تنها در اختیار تهیه‌کننده و چند دفتر فنی که سریال «مختارنامه‌» در آن‌ها آماده می‌شد بوده‌ و تنها مرحله تدوین را طی کرده‌ است.

کارگردان «مختارنامه» تأکید کرد: قطعاً نسبت به این جریان به عنوان کارگردان و صاحب معنوی اثر معترضم و معتقدم باید پیگیری لازم انجام شود تا مشخص شود این اتفاق از چه کانالی صورت گرفته‌ است.

وی افزود: در این زمینه تهیه‌کننده سریال صاحب حقوق مادی است و باید پیگیری این جریان را تا رسیدن به نتیجه نهایی انجام شود.

داوود میرباقری در پاسخ به این سوال که آیا خود برنامه‌ای برای انتشار یافتن این صحنه‌ها در‌ آینده داشته‌ است یا خیر، تأکید کرد: در این زمینه هیچ برنامه‌ای نداشتیم چراکه پس از حذف صحنه‌ها از سریال احساس کردیم شرایط برای نمایش آن فراهم نیست و به همین سبب مراحل فنی آن را نهایی نکردیم.
لازم به ذکر است در روزهای اخیر صحنه‌هایی از مجموعه «مختارنامه» به‌ عنوان حذفیات این سریال در فضای مجازی انتشار یافته است که با توجه به اختصاص این صحنه‌ها به نبرد و شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و هم‌زمانی آن با ایام محرم با استقبال فراوانی در فضای مجازی مواجه شده‌ است.

تا لحظه انتشار یافتن این خبر سازمان صداوسیما و سیمافیلم هیچ واکنشی نسبت به این اتفاق نشان نداده‌اند. 


سینما نگار
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ