دایی:اعتقاد قلبی‌ام نگه‌داشتن شأن کریمی است

۲۲خردادماه،

 علی دایی پس از صحبت‌های مطرح شده توسط مالکی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه دربارهٔ کریمی با دایی حرف زده‌ایم، گفت: با تمام احترامی که برای آقای مالکی قائل هستم اما تا به امروز نه ایشان را دیده‌ام و نه حتی با او تلفنی صحبت کرده‌ام.

به گزارش فارس، وی افزود: موضع من مشخص است و در مصاحبه‌های اولیه خودم نیز گفتم اعتقاد قلبی من این است که کریمی بازیکن بزرگی است و باید تحت هر شرایطی شأن و شئون او حفظ شود.

وی افزود: هنوز هم روی حرف و نظرم هستم، البته نه تنها کریمی بلکه همه اشخاصی که برای فوتبال این مملکت و پرسپولیس زحمت کشیده‌اند باید شأن آنها حفظ شود. حالا هر تصمیمی هم ایشان می‌گیرد برای من محترم است.

وی در خصوص اردوی رامسر نیز گفت: امیدوار هستیم با اضافه شدن بازیکنان ملی‌پوش در اردوی رامسر به هدف‌مان برسیم و با قدرت‌تر کار خودمان را رو به جلو ببریم.

این در شرایطی است که علی دایی در اولین مصاحبه خود در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پس از حضور به عنوان سرمربی در پرسپولیس گفت: من معتقدم که همیشه باید شأن و شئون کریمی و امثال او مانند مهدوی‌کیا حفظ شود که با این صحبتش نیز علی‌رغم حرف و حدیث‌های اخیر باز هم شهریار فوتبال ایران از نظر خود برنگشت.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ