دبیر: در شورای شهر بعدی نیستم

Dabir01.jpg

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: انشاءالله در دور بعدی انتخابات شورا کاندیدا نمی‌شوم.

به گزارش خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا دبیر در جشن روز آتش‌نشان که شب گذشته در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد، به بیان برخی از دغدغه‌ها و مسائل آتش‌نشانان پرداخت و گفت: سازمان آتش‌نشانی تهران به گونه‌ای عمل کرده که حتی مجلات و روزنامه‌های سیاست‌زده و منتقد شهرداری نیز به تعریف اقدامات سازمان آتش‌نشانی روی آورده‌اند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانی اگرچه زیر مجموعه شهرداری است، اما مردم آن را متفاوت می‌بینند، گفت: بسیاری از دوستان من در سازمان آتش‌نشانی مشغول کار هستند و می‌دانم که این شغل چقدر سخت است.

آتش‌نشانی جزو ۵سازمان محبوب ایران

به گزارش ایسنا، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران آتش‌نشانی را جزو ۵سازمان محبوب ایران برشمرد و گفت: یکی از مسائل آتش‌نشانان، ساعت کاری آنان است و دیگری اینکه با توجه به اینکه ورزیدگی و آمادگی جسمانی برای آنان واجب است، باید شرایطی فراهم شود تا این افراد ورزیده شوند.

دبیر ادامه تحصیل آتش‌نشانان را از دیگر مسائل و دغدغه‌های پیش‌روی آنان برشمرد و گفت: از مسوولان می‌خواهم که با دانشگاه‌ها، هماهنگی‌ها و رایزنی‌هایی انجام دهند تا این افراد بتوانند ادامه تحصیل بدهند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران دوران فعلی را دوران طلایی شهرداری دانست و گفت: امیدوارم در دوره‌های بعدی عده‌ای بهتر کار کنند.

وی با اشاره به بحث شهدای آتش‌نشان نیز گفت: ما در شورای شهر به جد به دنبال تصویب قانون ایثارگری و شهدای آتش‌نشان هستیم و امیدواریم به زودی لایحه آن از سوی شهرداری به شورا بیاید.

دبیر از مسوولین آتش‌نشانی و شهرداری خواست تا پیش از پایان مهر ماه این لایحه را با امضای شهردار تهران به شورا بفرستند.

در شورای شهر بعدی نیستم

این عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه انشاءالله در شورای شهر بعدی نباشیم و نیستم، گفت: متاسفانه در ورزش ما هر کسی که در جای دیگر او را راه نداده‌اند و یا مجلس برای سایر وزارتخانه‌ها به او رای نداده است را به عنوان مدیر ورزشی و وزیر ورزش مطرح می‌کنند.

وی همچنین به بحث ارتقا از داخل از سوی آتش‌نشانان، تاکید کرد و گفت: من برای بیان این دغدغه‌ها با تعدادی از آتش‌نشانان صحبت کرده‌ام و حرف‌های من مشکلات آنان نیز بود.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *