دختری فوتبالیست زیباترین بانوی شایسته انگلیس + عکس

کاپیتان یک تیم فوتبال بانوان امیدوار است که بتواند در ماه آینده جایگاه تیم خود را در جدول لیگ بهبود بخشد، اما پیروزی او هیچ چیزی در زمین برای او به ارمغان نمی آورد.به گزارش پارس ناز کورال بیری ۱۸ ساله در رقابت پایانی بانوی شایسته که ماه اخیر در انگلیس بر گذار شد کفش های ورزشی خود را به جای کفش پاشنه دار پوشید تا بتواند نظر داوران این رقابت را با مهارت های پا به توپ خود جلب کند.کورال  قبلا طرفداران زیادی داشت که به تماشای بازی وی در تیم لیتون بانوان(ویکسنز) می آمدند.

www.parsnaz.ir - دختری فوتبالیست زیباترین بانوی شایسته انگلیس + عکس

او که در پست هافبک میانی بازی می کرد اکنون می بایست با ۶۰ ملکه زیبایی دیگر در رقابت پایانی بانوی شایسته که در لستر انگلستان برگذار شد به رقابت می پرداخت. او میگوید: من بسیار مضطرب بودم چون که قبل از این هیچگاه در چنین رقابتی شرکت نکرده امکورال بعد از اینکه دوستانش به شوخی از او خواستند در رقابت بانوی شایسته انگلیس شرکت کند، نشان داد که به راحتی می ‌تواند به مرحله پایانی راه پیدا کند.

www.parsnaz.ir - دختری فوتبالیست زیباترین بانوی شایسته انگلیس + عکس

او در این رقابت به مقام اول رسید ولی در نهایت به خاطر نداشتن گذرنامه بریتانیایی رد صلاحیت شد.و نوجوان ۱۷ ساله لهستانی “کلودیا زباک” به جای او مقام اول را بدست آورد.به گزارش پارس ناز به برنده رقابت های بانوی شایسته انگلیس یک سفر تشریفاتی به موریس می دهند و شانس شرکت در رقابت های جهانی را بدست می آورد.

www.parsnaz.ir - دختری فوتبالیست زیباترین بانوی شایسته انگلیس + عکس

کورال می‌گوید: هر ساله دختران زیادی برای بدست آوردن مقام بانوی شایسته تلاش می‌کنند، اما این اولین حضور من در این رقابت‌ هاست، شاید بعدها بتوانم بانوی شایسته شوم، من از بچگی عاشق فوتبال بودم و هنوز هم هستم. من طرفداران زیادی دارم که هر هفته  من را تشویق می‌ کنند.


  مشکلات مانکن مشهور برزیلی برای یک برند معروف سوئدی
  عکس هایی از مسابقه ملکه زیبایی زنان سالخورده در برزیل
  زیبایی انسانها از نظر زیباترین زن دنیا در سال ۲۰۱۲ + عکس
  رکورد مانکن سرشناس جهان با لباس عروس عجیب + تصاویر


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ