دریافت پول اردو از خانواده ها غیر قانونی است

به گزارش ممتازنیوز :دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس دولتی اجازه ندارند به نام هزینه های اردو از والدین پول دریافت کنند زیرا وزارت آموزش و پرورش اعتبار مورد نیاز برای برپایی اردوها را پرداخت می کند.
– — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – —

قاسم مستقیم در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر با بیان اینکه دانش اموزان سرانه پـرورش دارند و هزینه اردوها از این سرانه پرداخت می شود افزود: هزینه بازدیدهای علمی و موارد پیش بینی نشده خارج از روال معمول، به صورت داوطلبانه از اولیا قابل دریافت است و اجباری نیست.

وی گفت:در مدارس غیر دولتی (غیر انتفاعی) نیز ابتدای سال باید هزینه های اردو به والدین دانش آموزان اعلام و بر اساس آیین نامه تائید شده پول اردو دریافت شود.

مستقیم با اشاره به استقرار اعضای ستاد ثبت نام در مدارس همزمان با ثبت نام دانش آموزان افزود: ناظران در اسرع وقت درخواست ها را بررسی و به شکایات اولیا و دانش آموزان رسیدگی می کنند.

وی گفت:سال تحصیلی۹۰-۸۹ بسیاری از شکایات با تذکر شفاهی یا تذکر کتبی و همچنین تذکر کتبی با درج در پروند همراه بود و تعدادی هم در هیئت های رسـیدگی به تخلفات پی گیری شد.

دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال یک میلیون و۱۵۰هزار نفر در پایه ابتدایی و۹۰۰هزار نفر در پایه اول دبیرستان ثبت نام خواهند کرد.

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۶۸ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ اردیبهشت
برچسب: , دریافت پول اردو, پول اردو

مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ