در اداره خانگی، خوابیده کار کنید

۲۷خردادماه،

محققان آزمایشگاه محیط کار مدرن در کبک کانادا یک فضای جالب کار طراحی کرده‌اند که در نگاه اول شبیه فیلم‌های تخیلی است.

به گزارش مشرق به نقل از ایسنا، ایستگاه کاری «امپراتور ۲۰۰» مجهز به مرکز کنترل صفحه لمسی، سه نمایشگر ال‌ای‌دی ۲۷ اینچی و یک سیستم فیلتر هوا برای کنترل دما است.

سازندگان این فناوری را یک «ایستگاه کاری رایانه‌یی نهایی» نامیده‌اند و اظهار کرده‌اند که برنامه‌نویسان مایکروسافت و نیروی دریایی آمریکا از مشتریان این فناوری می باشند.

به ادعای سازندگان، امپراتور ۲۰۰ پیشرفته‌ترین اداره خانگی بوده و به یک نمایشگر لمسی برای دست چپ، پد ماوس برای دست راست و سه نمایشگر تنظیم‌پذیر برای دستیابی راحت به سطح چشم مجهز است.

این چارچوب آلومینیومی تنظیم‌پذیر حاوی یک صندلی چرم ایتالیایی بوده که به کاربر اجازه می‌دهد در زمانی که به پشت دراز کشیده،‌ بچرخد یا کار کند. این قابلیت به معنی پایان روزهای طاقت‌فرسای کمردردهای ناشی از ساعتها نشستن در پشت میزهای اداره است.

سرمایه‌گذارانی که به دنبال فناوری‌های با حدود قیمت یک خودرو می باشند می‌توانند از محصولات خانواده امپراتور ۲۰۰ استفاده کنند.

امپراتور ۱۵۱۰LX با هزینه کمتر از ۱۴ هزار پوند از قیمتی مشابه یک فولکس‌واگن جتا برخوردار است، در حالی که ارزان‌ترین این محصولات، امپراتور ۱۵۱۰ است که حدود ۴۰۰۰ پوند قیمت داشته و البته بسیاری از قابلیتهای مدل‌های پیشرفته‌تر خود را ندارد.


مشرق
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن