دستاوردهای رمضان در برنامه “دیبای بهشت”

شبکه رادیویی قران برنامه “دیبای بهشت” را ویژه حلول ماه شوال و عید سعید فطر برای شنوندگان تدارک دیده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران از روابط عمومی رادیو قران، این ویژه‌برنامه با هدف گرامیداشت عید سعید فطر و شکرگزاری یک ماه روزه‌داری از دستاوردهای  ماه مبارک رمضان و حفظ و صیانت از آن می گوید.
ویژه‌برنامه “دیبای بهشت شامل بخش‌های متونوعی  همچون کارشناسی,  گزارش مردمی,معرفی کتاب, حکایت, مسابقه, وله های صوتی و ارتباط با مراکز استان ها, ارتباط با اماکن مقدس مکه,مدینه, نجف, مشهد, قم و شیراز است.
در بخش کارشناسی برنامه “دیبای بهشت” حجت الاسلام سیدهاشم حسینی   به بررسی عید فطر از منظر قرآن و روایات می پردازد و دستاورهای ماه مبارک رمضان , آداب عید فطر و چگونگی تقویت صفات پسندیده و زمینه سازی برای حفظ الفت و آرامش به وجود آمده در این ماه را برای طول سال بیان می کند.
بخش های کارشناسی تلفنی این برنامه نیز به  عیدسعید فطر در ادبیات فارسی,تبیین نقشه راه زندگی برای طول سال با بیان سه محور مهم  با توجه به آیات قرآن و همچنین ثمرات روزه و تقوا  اختصاص دارد.
تقدیر و سپاس از ماداران به جهت زحمات  آنها در ماه مبارک رمضان, گفتگو با روزه اولی ها و بهترین عید فطر و نقل خاطرات ماه رمضان  مطالبی هستند که در گزارش های این برنامه می شنوید.
شنوندگان برنامه “دیبای بهشت” می توانند در قالب مسابقه تلفنی و پیامکی از رادیو قرآن در عید بزرگ مسلمین که عید بندگی است عیدی بگیرند.
گفتنی است، این ویژه برنامه به تهیه کنندگی  سعیده دشتی و فاطمه سالمی و سردبیری شفیقه مافی و فاطمه گنجی در قالب پنج  برنامه ی ۵۵دقیقه ای با گویندگی  آدینه اللهیاری و محمد مطلب   از روز یکشنبه ۲۹ مردادماه تا دوم شهریورماه از شبکه رادیویی قرآن  پخش می‌شود.
یادآور می‌شود  ویژه برنامه”دیبای بهشت” کاری از گروه مناسبت های ویژه است که علاقمندان می توانند این برنامه را از روز یکشنبه ۲۹مردادماه ساعت۱۰صبح تا ۱۱ برروی موج اف ام ردیف ۱۰۰مگاهرتز بشنوند./م


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ