دستگیری بازیگر معروف به دلیل فرار از صحنه تصادف!

دستگیری بازیگر معروف به دلیل فرار از صحنه تصادف!دستگیری بازیگر معروف به دلیل فرار از صحنه تصادف!
تاریخ درج : ۳۰ شهریور
سرفصل : در حاشیه سینما   |   منبع خبر : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : “لیندسی لوهان” هنرپیشه زن هالیوود که چهارشنبه گذشته پس از تصادف با یک عابر پیاده از صحنه گریخته بود توسط مقامات پلیس دستگیر شده و مورد بازجویی قرار گرفت.

“لیندسی لوهان” هنرپیشه زن هالیوود که چهارشنبه گذشته پس از تصادف با یک عابر پیاده از صحنه گریخته بود، توسط مقامات پلیس دستگیر شده و مورد بازجویی قرار گرفت.

به گزارش شبکه ایران، مقامات پلیس تاکید کرده اند که یک مرد ۳۴ ساله ادعا کرده که “لوهان” به هنگام رانندگی در یک خیابان کم عرض در منطقه چلسی منهتن با او برخورد کرده اما به سرعت صحنه را ترک کرده است. گویا “لوهان” بعد از بروز تصادف برای بررسی میزان خسارت وارده به خودرویش از اتومبیل خارج شده اما بعد از مدتی از صحنه دور شده است.

آن طور که people گزارش کرده گویا “لیندسی لوهان” در حال رانندگی با پورشه ای مشکی رنگ مدل ۲۰۱۰  Cayenne SUV بوده که با این مرد تصادف کرده است و در نتیجه این تصادف زانوی مرد آسیب دیده و به همین علت به بیمارستان بِلِوو منتقل شده است. از شدت جراحات وارده به این مرد اطلاعاتی در دسترس نیست.

در همین رابطه مدیر برنامه های “لیندسی لوهان” بیانیه ای صادر کرده و گفته است: «هنوز اطلاعات کافی جمع آوری نشده است و به نظر می رسد این هم از آن دست گرفتاریهایی باشد که بیخود ایجاد شده است. ما مطمئنیم که شواهد قضیه طی هفته های آتی روشن خواهد شد و بر همین اساس نادرستی اخباری که علیه لیندسی لوهان منتشر شده تایید می شود.»

گفتنی است که برخلاف شایعات تعدادی از رسانه ها، تصادف “لیندسی لوهان” هیچ ربطی به مصرف مشروبات الکلی نداشته و گویا تنها ناشی از بی دقتی بوده است.


نظرات خوانندگان


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ