دعوای عرب نیا و حاتمی کیا سوژه «خنده بازار» شد

۱فروردین ۱۳،

یکشنبه ۴ فروردین – ۱۲:۲۳
نسخه قابل چاپ
شناسه‌ی خبر: ۳۶۱۲۰ – سرویس تلویزیون

خنده بازار ـ ابراهیم حاتمی کیا و فریبرز عرب نیاسینماپرس: گروه تلویزیون ـ برنامه تلویزیونی خنده بازار در یکی از آیتم های خود دعوای «فریبرز عرب نیا» بازیگر و «ابراهیم حاتمی کیا» کارگردان فیلم سینمایی «چ» را دستمایه خود قرار داد و با ساخت موقعیتی از حضور این دو در برنامه هفت، اختلاف آنها را به طنز کشید.

به گزارش خبرنگار تلویزیون سینماپرس، دعوای ابراهیم حاتمی کیا و فریبرز عرب نیا در سر صحنه فیلم «چ» با موضوع زندگی شهید چمران در ماههای قبل بسیار خبرساز بوده و رسانه های مختلفی به آن پرداخته اند. در قسمت اخیر برنامه خنده بازار که شنبه شب سوم فروردین ماه پخش شد، در یکی از آیتم ها فضای برنامه هفت بازسازی شد که در آن، دو میهمان با نام های «حاتمی بیا» و «شرب نیا» حضور داشتند. چهره بازیگران انتخاب شده برائ این دو نقش نیز به کمک گریم شباهت کاملی به فریبرز عرب نیا و ابراهیم حاتمی کیا پیدا کرده بود.

این آیتم به بررسی مشکل پیش آمده در سر صحنه فیلمی می پرداخت که طی آن شرب نیا و حاتمی بیا با یکدیگر اختلاف پیدا کرده بودند. نکته جالب توجه اینکه مجری برنامه هیچ اطلاعی از این اختلاف نداشت و با وجود توضیحات این دو میهمان نیز از مساله باخبر نشد. عدم اطلاع وی از این موضوع سبب شد تا حاتمی بیا خطاب به او بگوید: «تا به حال کسی لیوان برنامه هشت رو به خوردت داده»؟!

شرب نیا هم که تمثیلی از شخصیت «فریبرز عرب نیا» بود، با تکرار دیالوگ های سلطان و به کارگیری لحن خاص آن شخصیت با دیگر میهمان برنامه و مجری صحبت می کرد که این مساله موقعیتی مضحک به برنامه داده بود. جالب تر آنکه زمانی که با تهیه کننده این پروژه تماس گرفته شد، وی کل ماجرا را تکذیب کرد و گفت دعوایی رخ نداده است. در پاسخ به این نظر تهیه کننده، مجری گفت: «اینا همین الان دارن همدیگه رو تکه پاره می کنند، چی رو تکذیب می کنید»؟!

در ادامه برنامه نیز مجری که همچنان از کل موضوع بی اطلاع بود، بار دیگر از حاتمی بیا خواست تا دربارهٔ سبب این اختلاف صحبت کند. او نیز با اشاره به شرب نیا گفت: « این آقا سه روز کل پروژه رو  پیچوند، همه کار رو خوابوند. منم به کل اندامم فشار اومد حالشو گرفتم»! شرب نیا هم با لحن فیلم سلطان، در توصیف سبب واقعی این اختلاف گفت: «در صحنه فیلم برداری که خمپاره و بمب منفجر می شد، این کارگردان ۴۷ بار صحنه را تکرار کرد و گوش من و عوامل کیپ شد»! حاتمی بیا هم به آوردن آشپز جداگانه از سوی شرب نیا در پروژه اعتراض کرد و این بازیگر نیز سبب این امر را اینگونه عنوان کرد که شنیده بود کارگردان می خواسته در غذای او کود بریزد!

در پایان برنامه مجری از هر دو میهمان خواست تا کدورت ها را کنار گذاشته و بیل ها رو بردارند و پشت به پشت هم بدهند و سینما را بیل بزنند اما این اظهار نظر با مخالفت حاتمی بیا مواجه شد و او استدیو را ترک کرد و شرب نیا نیز پس از وی از استدیو خارج شد!

گفتنی است در این برنامه تاکنون با چهره هایی همچون: مسعود ده نمکی، مهدی فخیم زاده، فریدون جیرانی، مسعود فراستی و… شوخی شده است.

انتهای پیام/ ف.م _ ب.ب 


سینماپرس
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ