دعوت بلغارستان از والیبال ایران جدی شد/ خوش‌خبر: شاید لهستان گزینه بعدی باشد

۱۲ام بهمن ،

ghafour3.jpeg

فدراسیون والیبال بلغارستان از تیم ملی والیبال کشورمان به طور رسمی دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از فدراسیون والیبال، پس از مذاکرات محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با همتای بلغاری خود در جریان اجلاس سالیانه دپارتمان لیگ جهانی در لوزان سوئیس؛ عصر دیروز پنجشنبه ۱۲بهمن ماه فدراسیون والیبال بلغارستان با ارسال دعوتنامه‌ای از تیم ملی والیبال کشورمان جهت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی بلغارستان در تاریخ ۲۸ می تا ۲ ژوئن ( ۸ لغایت ۱۳خرداد ۹۲) به طور رسمی دعوت کرد.

سرپرست تیم ملی والیبال نیز در این خصوص اعلام کرد که بلغارستان برای بازی با تیم ملی والیبال ایران پیش از حضور در لیگ جهانی اعلام آمادگی کرده بود.

به گزارش ایسنا، امیر خوش‌خبر دربارهٔ این بازی دوستانه گفت: با توجه به اینکه مسابقات لیگ جهانی ۵ جون ( ۱۵خرداد ۹۲) آغاز می‌شود، بلغارستان برای تاریخ ۲۸ می تا ۲ جون ( ۷لغایت ۱۲خرداد ۹۲) ایران را برای بازی دوستانه دعوت کرده است تا بعد از پایان این بازی تدارکاتی، آنها به لهستان بروند و ما هم مستقیما راهی روسیه شویم و در لیگ جهانی بازی کنیم. این بازی تدارکاتی به این سبب که بلغارستان در گروه ما نیست و می‌تواند محک خوبی برای ما باشد، بسیار ایده آل است.

خوش‌خبر ادامه داد: البته لهستان هم برای بازی دوستانه با ما پیشنهاد داده تا بعد از بلغارستان راهی لهستان شویم و یک بازی تدارکاتی انجام دهیم و سپس از آنجا راهی روسیه شویم. به هر حال در روسیه باید در شهری بازی کنیم که نزدیک مرز لهستان است و این بازی هم می‌تواند برای ما مفید باشد اما هنوز این موضوع رسمی نشده و منتظر نامه رسمی لهستان هستیم تا در مورد آن تصمیم بگیریم.

سرپرست تیم ملی والیبال در مورد سایر بازیهای تدارکاتی تیم ملی والیبال هم گفت: “ولاسکو” با مربیان تیم‌های فرانسه و هلند که از دوستانش می باشند برای انجام بازی تدارکاتی صحبت کرده تا برای لیگ جهانی و جام ملتهای آسیا با آنها دیدارهای دوستانه داشته باشیم. به هر حال شرایط طوری است که اگر از ۵ فروردین‌ماه اردوها آغاز شود، زمان کمی برای هماهنگی ملی پوشان و … داریم. در هر حال اگر مورد جدی دیگری پیشنهاد نشود با همین بازیهای تدارکاتی به لیگ جهانی می‌رویم.

وی در پایان با اشاره به برنامه تیم ملی افزود: اردوها از ۱۲ فروردین ماه در قالب تیم ملی الف و ب آغاز می‌شود، “ولاسکو” تعدادی بازیکن جوان و تازه را انتخاب کرده و آنها شناسایی شدند. فکر می‌کنم با این شرایط در تیم ملی تغییرات تازهی را شاهد باشیم.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ