دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده صاحبان سهام همکاران سیستم

۳۱اردیبهشت،

 

همکاران سیستم از سهامداران خود برای حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام  برای دوره مالی منتهی به ۳۰/۱۲/ دعوت کرد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) در این اطلاعیه آمده است: از صاحبان محترم سهام شرکت همکاران سیستم (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنان دعوت به عمل می‌آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت که در روز پنج شنبه ۰۹/۰۳/ راس ساعت ۹:۰۰ در محل دفترمرکزی شرکت همکاران سیستم واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۸ تشکیل می‌گردد، حضور به‌هم رسانند.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده: همچنین از سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی آنان که تصمیم به شرکت در مجمع یاد شده را دارند، درخواست می‌شود برای دریافت برگ ورود به جلسه با دردست داشتن اصل برگ سهام و کارت ملی یا اصل شناسنامه و یا وکالت رسمی از ساعت ۸ تا ۱۶ روزهای ۷ و ۸ خردادماه به بخش امور سهام شرکت مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با امور سهام و مجامع شرکت تماس حاصل نمایید.
 
بنابر اعلام، قرائت گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع برای سال مالی منتهی به /۱۲/۳۰، قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت به مجمع برای سال مالی منتهی به /۱۲/۳۰، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به تصویب صورت‌های مالی شرکت و معاملات مشمول ماده ۱۲۹ لایحه اصلاحی قانون تجارت برای سال مالی منتهی به /۱۲/۳۰، تصمیم‌گیری درخصوص تقسیم سود، پاداش و حق‌حضور اعضای هیات‌مدیره برای سال مالی منتهی به /۱۲/۳۰، انتخاب بازرس اصلی و علی‌البدل و حسابرس و تعیین حق‌الزحمه مربوطه برای سال مالی منتهی به /۱۲/۲۹، انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیات‌مدیره، تعیین روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های رسمی شرکت و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد دستور این جلسه را تشکیل میدهد.
 
از سوی دیگر همکاران سیستمی ها برای ساعت همین روز هم از سهامداران خود برای حضور در مجمع عمومی فوق العاده شرکت خود از سهامداران دعوت به عمل آورده اند.

در اطلاعیه همکاران سیستم آمده: از صاحبان محترم سهام شرکت همکاران سیستم (سهامی عام) یا نمایندگان قانونی آنان دعوت به عمل می‌آید تا در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت که در روز پنج شنبه ۰۹/۰۳/ راس ساعت ۱۱:۰۰ در محل دفتر مرکزی شرکت همکاران سیستم واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۸ تشکیل می‌گردد، حضور به‌هم رسانند.
 
 
در ادامه این اطلاعیه هم آمده: همچنین از سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی آنان که تصمیم به شرکت در مجمع یاد شده را دارند، درخواست می‌شود برای دریافت برگ ورود به جلسه با دردست داشتن اصل برگ سهام و کارت ملی یا اصل شناسنامه و یا وکالت رسمی از ساعت ۸ تا ۱۶ روزهای ۷ و ۸ خردادماه به بخش امور سهام شرکت مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر، با امور سهام و مجامع شرکت تماس حاصل نمایید.
 
قرائت گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی درخصوص لزوم افزایش سرمایه و اتخاذ تصمیم نسبت به پیشنهاد افزایش سرمایه و اصلاح ماده ۵ اساسنامه دستور جلسه مجمع فوق العاده صاحبان سهام همکاران سیستم را تشکیل میدهد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ