دلیل بالا بودن دستمزد مهناز افشار در تئاتر چیست؟

 

ممتازنیوز.کام پایگاه سرگرمی و تفریحی

 

ماجرای دستمزد بالای مهناز افشار در تئاتر / رضا حداد: اسپانسر شخصی داشت

تئاتر – رضا حداد کارگردان نمایش «آمدیم، نبودید، رفتیم» دلیل بالا بودن دستمزد مهناز افشار نسبت به بازیگران دیگر را داشتن اسپانسر شخصی این بازیگر اعلام کرد.

به گزارش خبرآنلاین، رضا حداد کارگردان نمایش «آمدیم، نبودید، رفتیم» در بخشی از نشست نقد و بررسی این نمایش که روز گذشته در خانه هنرمندان ایران انجام شد، در خصوص دستمزد بازیگران این نمایش، گفت: « هزینه نمایش ۳۹۰ میلیون تومان شد و تمام بازیگران اول، دستمزد یکسان گرفتند. هیچ کس بیش از دیگری دستمزد نگرفت. تنها مهناز افشار چون توانست اسپانسر خودش را جذب کند، مطابق قرار قبلی سهم خود از سرمایه گذاری اسپانسر را نیز دریافت کرد.»

 

وی درباره حضور مهناز افشار نیز توضیح داد: «مهناز افشار در نمایش قبلی به من گفت که دلش می خواهد در کار من بازی کند. از محمد چرمشیر خواستم در حین نوشتن نمایشنامه در صورت امکان یکی از نقش ها را برای افشار بنویسد و او هم پذیرفت. نمایش من کار پر هزینه ای بود و باید هزینه های آن را تامین می کردم. بنابراین دلیلی نمی بینم از حضور یک ستاره سینمایی در تئاتر ممانعت کنم.»

 

حداد ادامه داد: «همان طوری که دیدید بخشی از بازی ها ویدئویی بود من نیاز به بازیگری داشتم که تصویر را بشناسد و مهناز افشار نیز این توانایی را داشت.»

گردآوری شده توسط ممتازنیوز . کام

ممتازنیوز.کام پایگاه سرگرمی و تفریحی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *