دوست دارید تا عید ۱۰ کیلو لاغر شوید؟

۰۹م اسفند
ممتاز نیوز : آیا سعی می کنید برائ یک مناسبت و یا مراسم خاص مثل عید نوروز وزنتان را کاهش دهید ؟

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از البرز ؛ اگر جوابتان مثبت است و می خواهید در عرض ۳ تا ۴ هفته آینده ۱۰ کیلو لاغر شوید از این راهنمای ساده استفاده کنید.

دستورالعمل :

هر روز ۴ وعده غذا بخورید

خوردن ۴ وعده غذایی کوچک در طول روز میزان سوخت و ساز بدن شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند کە سریعتر لاغر شوید . علاوه برائن خوردن ۴ وعده غذایی سبب می گردد کە کمتر احساس گرسنگی کنید. برائ هر وعده ، غذاهای مناسب انتخاب کنید و سعی کنید بیشتر سبزیجات و میوه های خام مصرف کنید زیرا میوه ها و سبزیجات خام نسبت به میوه ها و سبزیجات پخته کالری کمتری دارند .

تا آنجایی کە می توانید آب بنوشید

نوشیدن آب بسیار سبب می گردد شما کمتر احساس گرسنگی کنید و علاوه برائن بدنتان هم دچار کم آبی نمی شود. برائ صبحانه و یا قبل از اولین وعده غذایی خود از یک چربی سوز قوی استفاده کنید و برائ عصر هم حتما” یک چربی سوز استفاده کنید. با خوردن یک قرص مولتی ویتامین در روز می توانید تا حدودی کمبود کالری و مواد مغذی بدن خود را جبران کنید .

در هر روز بین نیم ساعت تا یک ساعت ورزش کنید . در طول این مدت سعی کنید از یک رژیم سم زدایی نیز استفاده کنید تا بدنتان کاملا” سم زدایی شود. رژیم سم زدایی معمولا” شامل آب و میوه ها و سبزیجات فرآوری نشده است.

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *